Як навчитися друкувати наосліп.

У століття інтернету і інформаційних технологій складно знайти людей, які ніколи не працювали на комп'ютері, але, незважаючи на це, існує маса початківців користувачів, що зазнають ті чи інші труднощі в освоєнні комп'ютера і його функцій. Часто такі складності з'являються в зв'язку зі швидкістю друку на клавіатурі. Швидкісна сліпий друк - вкрай зручний і цінний навик, який заощадить ваш час і зробить процес набору тексту швидким і непомітним. Як людині, яка друкує повільно і невпевнено, придбати навик сліпий друку?
Інструкція
1
Почнемо з того, що ви можете скачати з інтернету будь-яку програму для тренування швидкісного друку (наприклад, «Соло на клавіатурі»). Мінус цих програм - у тому, що вони вимагають регулярних занять, і ці заняття складно назвати цікавими і захоплюючими. Ви можете навчитися друкувати наосліп набагато швидше і простіше, якщо підрозділіть клавіатуру візуально на три горизонтальних області - відповідно до трьох лініями буквених клавіш.
2
Огляньте клавіатуру - знайдіть на клавішах F і J (А і О в російській розкладці) виступаючі із пластику точки або горбки. Перший час ви можете орієнтуватися на них, визначаючи місце розташування своїх пальців на клавіатурі.
3
Помістіть на клавіші А і О вказівні пальці обох рук, а решта пальців розмістіть на наступних клавішах: середній, безіменний і мізинець лівої руки помістіть на клавіші В, И та Ф, а праві середній, безіменний і мізинець помістіть на Л , Д і Ж. Клавіші Enter і Пробел ви знайдете без проблем на дотик - їх місце розташування знають всі, а також вони володіють нестандартним по відношенню до текстових клавішах розміром.
4
Друкуйте наосліп поєднання букв, розташованих на клавішах, на які ви поставили пальці (ФИВА і ОЛДЖ). Ставте після кожного поєднання пробіл, що не дивлячись на клавіатуру. Коли ви відчуєте, що ці поєднання знаків вам даються легко, починайте додавати букви, що знаходяться в безпосередній близькості до ваших сполученням, на тій же горизонталі клавіатури (наприклад, П і Р).
5
Дотягнутися до клавіші Caps Lock можна мізинцем лівої руки, а до клавіші Е можна дотягнутися мізинцем правої руки.
6
Перейдіть на верхню горизонталь клавіатури і тренуйтеся наосліп набирати поєднання йцуке і ГЩШЗ, а потім вставляйте клавіші, що знаходяться між цими поєднаннями. На нижній горизонталі набирайте також поєднання букв, схожі на ті, про які ми говорили вище.
7
Продовжуйте повторювати в різних послідовностях поєднання нижньої і верхньої горизонталі. Починайте друкувати повільно - після тренувань ви зможете прискорювати друк. Тренуйтеся діставати мізинцями обох рук до клавіш з буквами, що знаходяться на краях горизонталей - Я, Ю, Б, Ч, та інших. Потім навчитеся побіжно вставляти знаки пунктуації, затискаючи при їх установці клавішу Shift.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oJUP1G8oD0k