Як в гуглі зберегти закладки.

GoogleChrome - це браузер, розроблений відомою компанією Google на базі вільного браузера Chromium, (зробленого на движку WebKit). Браузер швидко завоював популярність серед користувачів завдяки своїй швидкості роботи і безпеки, а також тісної інтеграції з сервісами Google.
Інструкція
1
Для початку давайте розберемо схему оновлення - видалення закладок. Для додавання в закладки сайту необхідно натиснути на зірочку. З'явиться маленьке спливаюче віконце, в якому вам запропонують вибрати папку для збереження та ім'я закладки . Після завершення настройки натисніть «Готово». Для видалення закладки зайдіть в Настройки (гайковий ключ) - Закладки - Диспетчер закладок. Виберіть потрібну закладку, викличте контекстне меню і натисніть «Видалити». Або виберіть закладку на панелі закладок, натисніть праву кнопку миші і виберіть пункт "Видалити".
2
Є два способи збереження закладок: експорт в HTML - файл або онлайн - синхронізація з сервісом Google. Для першого способу виконайте наступні дії: відкрийте Налаштування - Закладки - Диспетчер закладок. Виберіть пункт «Упорядкувати» і натисніть «Експортувати закладки в файл HTML». Виберіть місце для збереження HTML - файлу і натисніть «Зберегти». Після переустановки системи заходите в Диспетчер закладок і замість експорту виберіть імпорт і вкажіть місце, де знаходиться файл HTML. Закладки імпортуються в GoogleChrome і матимуть такий самий вигляд, як і при збереженні.
3
Другий спосіб компанія Google ввела зовсім недавно. Він дуже зручний і працює в прихованому режимі, тобто вам не доведеться кожного разу його включати, щоб зберегти закладки . При першому запуску, на головній сторінці браузера з'явиться напис «Не виконаний вхід в Chrome». Натисніть на напис, потім відкриється сторінка з формою, в якій вас попросять ввести логін (адреса поштової скриньки в сервісі Google) і пароль від нього.
4
Після введення даних тисніть «Увійти». Все, тепер все закладки , історія, паролі та інші дані, будуть синхронізуватися з вашим аккаунтом Google. Відразу після переустановлення системи встановіть браузер, авторизуйтесь, і всі дані, які були синхронізовані востаннє, захитаються в браузер. Які саме дані синхронізувати, можна вибрати в налаштуваннях, на вкладці «Персональні» і натиснувши на кнопку «Додатково». Приємного користування!