Як швидко позбавитися від подряпин.

Уберегти автомобіль від тріщин і подряпин на кузові дуже складно. Вони незмінно з'являються навіть при дуже дбайливою його експлуатації. Цьому сприяють і природні фактори - сонце, дощ, холод і випадкові механічні дії. Втім, у багатьох випадках повернути автомобілю початковий лоск цілком можливо.
Вам знадобиться
  • - полірувальна вата;
  • - штучна байка;
  • - бавовняна тканина;
  • - полірувальний круг;
  • - дриль або болгарка;
  • - спеціальні насадки;
  • - проста, малоабразивних і абразивна поліроль;
  • - комплект для локального фарбування;
  • - кольоровий віск або спеціальний олівець.
Інструкція
1
Якщо лакофарбове покриття кузова автомобіля трохи обвітрилося, і з'явилися мікроскопічні подряпин и, обробіть поверхню неабразівной поліролью. Вона очищає мікротріщини, не знімаючи при цьому шару фарби, і заповнює їх поліруючим складом.
2
Волосянка - легкі, але добре помітні, хоча і невідчутні рукою, подряпин и. Вони не зачіпають барвистий шар. Проте, їх необхідно одразу ж видаляти, щоб вони не заглиблювалися. Промийте пошкоджене місце. Обробіть малоабразивних поліролью.
3
Тонку, але глибоку подряпин у обробіть кольоровим воском або спеціальним олівцем. Наносити його слід за допомогою вологої тканини. Роботу проводите в захищеному від сонця місці при позитивній температурі повітря. Коли віск застигне, відполіруйте. Однак через кілька мийок операцію доведеться повторити.
4
Для усунення відколу або широкої подряпин и придбайте спеціальний комплект для локального фарбування кузова. У нього входить фарба, безбарвний лак і пензлик. Промийте місце пошкодження. Просушіть. Зафарбуйте подряпин у. Після висихання покрийте лаком. Проте всі ці заходи є тимчасовими і покликані запобігти подальшому руйнуванню лакофарбового покриття до відвідування автосервісу.
5
Якщо утворилася тріщина з різних за глибиною подряпин , застосуєте ступінчастий метод полірування. Спочатку звичайної поліруванням видаліть найдрібніші пошкодження. Потім застосуєте засіб від подряпин . Якщо результат вас не задовольнить, продовжите обробку абразивним засобом до повного їх зникнення. Потім повторно нанесіть звичайну поліроль.
6
Якість роботи багато в чому залежить від того, якими матеріалами виконувалася поліровка. Придбайте в магазині автомобільної косметики полірувальну вату, штучну байку, м'який бавовняний матеріал і спеціальні насадки, за допомогою яких на дрилі або болгарці легко можна закріпити полірувальний круг. Ви можете використовувати і спеціальну полірувальну машинку. Однак робота з нею вимагає певних навичок. Якщо раніше вам не доводилося з нею працювати, то спочатку спробуйте це зробити на який-небудь старої поверхні, яку не шкода зіпсувати. Наявність інструментів прискорить роботу.