Як повернути вкладки в Опері.

Режим відображення сторінок сайтів в окремих вкладках замість окремих вікон використовується в програмах для веб-серфінгу - браузерах - вже досить давно. Виробники всіх додатків цього роду дійшли висновку, що розміщувати ярлички вкладок найзручніше на окремій панелі меню. Ця панель, як і більшість елементів управління, може налаштовуватися користувачем, що іноді призводить до її повного зникнення з інтерфейсу програми.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera.
Інструкція
1
Запустіть Opera і розкрийте основне меню програми. У звичайних випадках це робиться клацанням по кнопці з зображенням фрагмента букви «О» - логотипу браузера. Але якщо у вас не відображається панель вкладок, цілком ймовірно, що з інтерфейсу пропала і ця кнопка - за умовчанням вона знаходиться лівіше зниклої панелі. В цьому випадку відкрити меню можна за допомогою клавіші Alt.
2
В меню оберіть розділ «Панелі», а в ньому рядок «Панель вкладок». Після цього напроти цього рядка з'явиться галочка, а в інтерфейс додатка повинна буде повернутися потрібна панель.
3
Є інший спосіб включення відображення панелі вкладок. Щоб ним скористатися, клікніть по будь-якому елементу меню правою кнопкою миші і під сплив контекстному меню виберіть рядок «Оформлення» у розділі «Налаштувати». Браузер відкриє окреме вікно налаштувань на вкладці «Панелі інструментів». Поставте прапорець у полі «Панель вкладок» і натисніть кнопку OK.
4
За замовчуванням Opera встановлюється з включеною опцією використання вкладок замість окремих вікон. Однак користувач може відключити її або така неприємність може статися в результаті збою в роботі браузера. В цьому випадку вам потрібно повторно включити потрібну настройку. Для цього відкрийте вікно основних установок програми - розкрийте її меню і виберіть пункт "Загальні налаштування" в розділі "Налаштування". Можна зробити це швидше, якщо скористатися комбінацією клавіш Ctrl + F12.
5
У вікні налаштувань виберіть вкладку «Розширені» і натисніть кнопку «Налаштування вкладок» з відкриваємого за замовчуванням розділу « Вкладки ». Кнопка призначена для доступу до додаткових установкам, серед яких вам потрібно знайти «Дозволити вікна без вкладок». Приберіть прапорець з цього поля форми і клацніть по кнопці OK. Такий же кнопкою закрийте і вікно основні установки, після чого панель з вкладками з'явиться в інтерфейсі програми.