Як у фотошопі замазати фон. Як зафарбувати в фотошопі фон.

Потужний професійний редактор растрової графіки Adobe Photoshop служить універсальним засобом для обробки цифрових зображень. Мети обробки можуть бути різними, але набір типових операцій, що здійснюються дизайнерами в процесі роботи, не дуже великий. Наприклад, часто потрібно замазати фон , готуючи зображення до подальших перетворень.
Вам знадобиться
  • - вихідне зображення;
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте зображення, яке обробляється в Adobe Photoshop, натиснувши Ctrl + O. Змініть тип поточного шару з фон ового на основний, вибравши пункт "Layer From Background ..." в секції New меню Layer.
2
Створіть область виділення навколо всіх фрагментів зображення, займаних фон ом. Залежно від складності текстур використовуйте різні інструменти. Так, великі області можна виділяти Magnetic або Polygonal Lasso Tool, однорідний фон - за допомогою Quick Selection або Magic Wand. Комбінуйте області виділення, використовуючи відповідні режими, що активуються натисканням клавіш Shift, Alt або кнопками верхній панелі. При необхідності скоректуйте виділення в режимі швидкої маски.
3
Одним із способів замазати або розмазати фон , є його розмиття фільтрами. Розгорніть секцію Blur розділу Filter головного меню. Клікніть по одному з пунктів. Так, якщо вам потрібно гауссово розмивання, виберіть "Gaussian Blur ...", якщо потрібно розмиття рухом, використовуйте "Motion Blur ..." і т.д. При появі діалогу налаштування, встановіть параметри роботи фільтра та натисніть кнопку OK.
4
Якщо замазування шляхом розмиття потрібно тільки на невеликому фрагменті зображення, активуйте інструмент Blur. Клікнувши по елементу Brush в панелі зверху, виберіть зручну для роботи кисть. Встановіть її діаметр і жорсткість. Обробіть потрібні місця зображення. Аналогічним чином можна використовувати і інструменти корекції дефектів (Healing Brush і Spot Healing Brush).
5
Використовуйте інструмент Clone Stamp, якщо фон в одному місці повинен бути замазаний зразками іншого фон а. Вкажіть точку-джерело, натиснувши клавішу Alt. Виберіть кисть і обробіть потрібні фрагменти зображення.
6
Застосуйте звичайну кисть (інструмент Brush) для рівномірного замазування фон а. Виберіть параметри кисті і колір переднього плану. Проведіть курсором по потрібним частинам картинки.
7
Якщо замазування фон а має на увазі його фактичне видалення, то активуйте інструмент Eraser. Працюйте з ним так само, як і з пензлем. Оскільки на другому кроці був виділений тільки фон , зміни не торкнуться основного зображення.
8
Часто замазування фон а виробляється фактично в цілях його заміни. Якщо це так, натисніть клавішу Del або виберіть пункт Clear в меню Edit. Створіть новий шар. Помістіть його під поточним. Додайте в нього нове зображення фон а.
9
Збережіть результат роботи. Виберіть у меню File пункт "Save As ...". Вкажіть потрібні параметри в відображення діалогу. Натисніть кнопку «Зберегти».