Як вирізати квітка з паперу. вирізати своїми руками з паперу квіти.

Квіти з паперу можуть стати цікавою прикрасою інтер'єру і оригінальним подарунком. Барвиста аплікація, виконана спільно з дитиною, - це ще й чудова школа художнього смаку і дрібної моторики. Для початку достатньо оволодіти кількома простими прийомами цього виду прикладного мистецтва, потім ви зможете самостійно ускладнити падлюка.
Вам знадобиться
  • - кольоровий папір;
  • - альбомний аркуш або білий картон;
  • - олівець;
  • - ножиці;
  • - циркуль (блюдо);
  • - зелений маркер;
  • - клей силікатний.
Інструкція
1
Один з найпростіших способів виготовити квітка з паперу - вирізати його з окремих складових. Для цього потрібно намалювати схему майбутньої аплікації. Розрахуйте кількість і розташування пелюсток, а також інших елементів рослини.
2
Щоб однотипні деталі (пелюстки, листя, трава) були ідентичними, приготуйте для них шаблони у вигляді складеної паперу . Так, для пелюсток виріжте смужку потрібної висоти і складіть її в гармошку.
3
Намалюйте на верхній частині заготовки пелюстка і зробіть зріз з означеної лінії. Намагайтеся не зрушити гармошку, інакше деталі вийдуть неакуратними.
4
Позначте стебло квітки зеленим маркером на паперовій основі. Наклейте пелюстки, приготуйте серцевину - гурток з листка іншого тону. Щоб досягти ефекту обсягу, верхівки кожної деталі годі й приклеювати і трохи відгинати верх.
5
Виготовте листя. Для додання симетрії кожної деталі робіть акуратні згини паперових заготовок і малюйте половину рослинного елемента. Зробіть зрізи деталі і розгорніть папір. За таким зразком зручно вирізати квіти і листки складної форми (тюльпани, волошки, трилисники та інше)
6
Щоб аплікація виглядала закінченою, зробіть паперову траву. Смужку зеленої паперу потрібної висоти наріжте у верхній частині. «Галявина» виглядатиме природніше, якщо ви надірвете деталі руками.
7
Приклейте нижню кромку заготовки до підкладки. Верх кожної «травинки» трохи відігніть або закрутіть за допомогою олівця.
8
Об'ємні квіти для штучного букета можна змайструвати з паперової основи у формі кола. Візьміть блюдце відповідного діаметру і обведіть його олівцем. Можна скористатися циркулем.
9
Складіть вихідний коло в гармошку, розділивши коло на однакові сектори-пелюстки. Верх отриманої заготовки закруглите ножицями і розгорніть папір.
10
Виріжте один із секторів, з суміжної з ним частини сформуйте клапан. Змастіть його клеєм, потім скрутіть фігуру і склейте паперовий квітка. Таку саморобку можна насадити на тонкий дріт і змайструвати по готовому зразком витончений букет.
Корисна порада
Цікавий спосіб виготовлення квіткових аплікацій - так звана паперова філігрань. Вам потрібно нарізати однакові тонкі смужки з різнокольорових аркушів, потім скрутити кожну в спіраль за допомогою олівця або спеціального інструменту для квілінгу (бумагокрученія). Кругла спіраль - серцевина квітки; пріплюснутая з одного кінця - пелюстка; сформована у формі ока - лист. Обміркуйте декоративну композицію і наклейте нижню кромку кожної заготовки на підкладку.