Як у фотошопі змінити ніс.

У графічному редакторі Adobe Photoshop є практично все необхідне для обробки зображень, в тому числі, і для зміни зовн ності об'єкта. Якщо на фотографії вас не влаштовує форма або розмір носа, ви легко поправите сумну дійсність, використовуючи інструменти цієї програми.
Інструкція
1
Відкрийте зображення за допомогою Photoshop і продублюйте його. Це можна зробити, використовуючи гарячі клавіші Ctrl + J або команду Layer via copy («Копіювати шар») у групі New меню Layer («Шар»). Всі корекції краще проводити на окремому шарі, щоб не пошкодити попереднє зображення.
2
В меню Filter («Фільтр») виберіть пункт Liquify («Пластика»). Цей фільтр володіє власними досить потужними інструментами та можливостями їх налаштування.
3
Щоб збільшити фрагмент зображення, який ви будете обробляти, скористайтеся «Лупою» (Zoom) на панелі інструментів. Для зменшення деталі застосовуйте цей інструмент, затиснувши на клавіатурі Alt.
4
Часто потрібно переміщати зображення по екрану, щоб вибрати окрему ділянку для обробки. Відзначте на панелі інструментів Hand («Рука») і рухайте малюнок, затиснувши ліву кнопку миші.
5
Перш ніж змінювати форму носа, захистіть особа навколо нього від можливих деформацій. Відзначте інструмент Freeze («Замороження») і налаштуйте його параметри в правій частині екрана.
6
Brush Size визначає розмір кисті, Brush Pressure - ступінь впливу на зображення, Brush Density - рівномірність впливу на краях кисті. Щоб надійно захистити риси від деформації, значення двох останніх параметрів поставте 100. Обведіть ніс по контуру. Зняти маску можна інструментом Thaw Mask Tool («Розморозити»).
7
Щоб зменшити розмір носа, виберіть Pucker Tool («Зморщування»). Змініть розмір кисті, щоб вона перекривала оброблюваний фрагмент, а значення пліт ності і жорсткості зменшите до 20, щоб вплив інструмента було м'яким. Збільшити деталь можна за допомогою інструменту Bloat («Здуття»).
8
Оберіть Forward Warp Tool («Деформація»), щоб змінити форму носа. Кожен інструмент застосовуйте не більше двох разів, щоб корекція виглядала природною. Для скасування невдалих дій клацніть кнопку Reconstruct. Щоб скасувати всі зміни, використовується Restore all.
9
Натисніть ОК, коли будете задоволені результатом. Якщо, незважаючи на всі вжиті заходи, ділянки шкіри біля носа постраждали, застосуйте для їх відновлення інструмент Healing Brush Tool («Лікує кисть»).
10
Наведіть курсор на ділянку поруч з тим, який потрібно виправити, і клацніть лівою клавішею миші, утримуючи Alt - інструмент візьме еталонний зразок шкіри. Потім просто клацайте мишкою по проблемних місцях - спотворений малюнок заміниться на еталонний.