Як бути хорошим дипломатом.

Мистецтву дипломатичних відносин навчають у спеціальних вищих навчальних закладах. Однак вміти бути хорошим дипломатом необхідно і в щоденному спілкуванні з колегами, друзями та родиною.
Інструкція
1
Якості характеру, притаманні хорошому дипломату, можна в собі успішно розвинути. Насамперед тренуйте спостережливість. Умійте відрізняти правду від вигадки і помічати дрібні деталі. Розумійте точку зору іншої людини, відмінного про вас за манерою мислення і стилю поведінки. Будьте уважні до людей.
2
Хороший дипломат - це той, хто все перешкоди на своєму шляху, будь то нерозуміння керівництва або розбіжності в сім'ї, сприймає як лікар. Тобто як людина, яка не прагне відразу вилікувати всі хвороби пацієнта, а спочатку визначає причини їх появи. Такий підхід дозволяє розкрити суть проблеми. А після цього приступайте до власне вирішення виниклої ситуації, використовуючи об'єктивний холодний розрахунок.
3
Дипломат вважається довіреною другом і радником уряду, якому він служить. Використовуйте цей принцип в повсякденних стосунках. Умійте підтримувати хороші відносини навіть з тими, хто вам не симпатичний, але потрібен для реалізації планів.
4
За характером дипломат повинен бути стриманим, чуйним і скромним. Тому, щоб стати таким, будьте з усіма без винятку шанобливі, лагідні і чемні. Уникайте категоричних висловлювань і не дозволяйте собі проявляти марнославство. Воно може стати причиною необережних вчинків і нетактовного поведінки, що неприпустимо для дипломата.
5
Розвивайте в собі почуття міри у всьому. В манері одягатися, в їжі, в розмовах і вчинках. Дипломатії чужі крайнощі, будь то риси характеру, слова або прояви темпераменту.
6
Використовуйте свої дипломатичні навички всюди. Стриманість і вміння домовитися знадобляться вам і для створення гармонійних сімейних стосунків, і допоможуть просунутися по кар'єрних сходах. Так вас буде багато друзів і корисних зв'язків.