Як у фотошопі зменшити фігуру. Як виправити фігуру на фото.

При створенні колажів та обробці зображень в Adobe Photoshop може знадобитися зменшити розмір якогось фрагмента, не змінюючи основний малюнок. Це завдання можна вирішити кількома способами. Один з них - застосування вільної трансформації до потрібного елементу.
Інструкція
1
Відкрийте зображення і продублюйте його. Всі зміни бажано виконувати на новому шарі, щоб не постраждав готовий малюнок. Копіювати на новий шар найзручніше поєднанням гарячих клавіш Ctrl + J.
2
Тепер необхідно виділити фігуру , яку ви будете зменшувати. Зробити це можна різними способами. Якщо фон навколо потрібного елементу досить однорідний за кольором, застосуєте інструмент Magic Wand Tool («Чарівна паличка»).
3
Встановіть параметр Tolerance так, щоб виділення збігалося з контуром фігури. Значення параметра можна змінювати в залежності від відтінку кольору. Щоб виділені фрагменти об'єдналися в ціле, натисніть на панелі властивостей кнопку Add to selection («Додати виділення»).
4
В меню Select («Виділити») виберіть команду Inverse («Інвертувати») або застосуйте поєднання Ctrl + Shift + I. Тепер у вас виділена фігура, а не фон. Скопіюйте її на новий шар.
5
Натисніть Ctrl + T або в меню Edit («Редагувати») виберіть опцію Free Transform («Вільна трансформація»). Навколо фрагмента з'явиться прямокутна рамка. Якщо ви хочете зменшити фігуру пропорційно, затисніть Shift, підведіть курсор до кутового контрольному вузлику, зачепите його мишкою і перемістіть до центру виділення. Тепер ви бачите обидва шари - основне зображення і зменшена копія головного елемента.
6
Вам необхідно перенести фон на шар із зменшеною копією. На панелі інструментів виберіть Stamp Tool («Штамп»). На панелі властивостей встановіть параметри кисті - діаметр і жорсткість. Вам доведеться міняти ці значення в процесі обробки. Якщо головний елемент пухнастий, як в даному прикладі, то жорсткість потрібно знизити. Розмір кисті залежатиме від розміру оброблюваної деталі.
7
Активуйте шар з головним зображенням, затисніть на клавіатурі Alt і клацніть мишкою по фону поряд з фрагментом, який ви скопіювали на новий шар. Відстань до цього елемента буде залежати від розміру кисті і властивостей самого фрагмента. Курсор прийняв вигляд оптичного прицілу - хрестик, обведений кружком, тобто інструмент взяв зразок кольору і вважає його еталоном.
8
Поверніться на шар з копією фрагмента, наведіть курсор впритул до контуру фігури і починайте акуратно її обводити. Навколо копії фрагмента з'являється копія фону з головного зображення, яке знаходиться під хрестом.
9
Будьте уважні, слідкуйте, щоб хреста не заїхав на фрагмент, який ви скопіювали. У міру необхідності міняйте жорсткість і діаметр кисті і беріть новий зразок кольору на шарі з основним зображенням. Найголовніше, не забувайте, що зразок ви берете на шарі з основним зображенням, а відновлюєте фон на шарі з копією фрагмента.
10
Невдалий крок можна скасувати поєднанням Ctrl + Alt + Z. Щоб зручніше було зрозуміти, звідки брати зразок фону, на час відключайте видимість верхнього шару, натиснувши на іконку очі поряд з ним.
Корисна порада
Для виділення головної фігури можна використовувати інструменти з групи Lasso («Лассо») або редагування в режимі швидкої маски.