Як відновити смс-повідомлення. Як повернути смс на телефон.

Поломка стільникового телефону для деяких людей є великою неприємністю, в тому числі і через втрату важливих даних, наприклад, sms, що зберігаються в ньому. Але й у цієї проблеми є рішення.
Інструкція
1
Пошукайте в інтернеті програмне забезпечення для відновлення архіву sms. Як правило, вартість софта повинна складати не більше 2000-2500 рублів. Якщо вам пропонують завантажити безкоштовну версію програми з відновлення видалених повідомлень, будьте обережні, швидше за все, це шахраї, і ви ризикуєте заразити свій комп'ютер вірусами. Здійсніть оплату через пластикову карту або електронний гаманець. Після цього скачайте і встановіть цю програму на свій комп'ютер. При установці працюйте від імені адміністрації системи.
2
Вийміть з свого телефону sim-карту і вставте її в sim-рідер, користуючись інструкцією виробника. Підключіть даний пристрій до комп'ютера за допомогою usb-кабеля. Сучасні операційні системи здатні визначити пристрій в автоматичному режимі і встановити необхідний драйвер для ефективної роботи. У тому випадку, якщо визначення пристрою в автоматичному режимі не відбулося, спробуйте завантажити драйвер для установки sim -рідера з інсталяційного диска, який поставляється в комплекті. Якщо придбаний рідер не має установочного диска з потрібним драйвером, його можна скачати з сайту виробника і встановити на комп'ютер, слідуючи підказкам системи.
3
Клацніть правою кнопкою миші по іконці «Мій комп'ютер», що знаходиться на робочому столі вашого комп'ютера. У меню, виберіть пункт «Диспетчер пристроїв», потім «Невідомий пристрій» і виконайте команду «оновити». Якщо оновлення драйвера пристрою не відбулося автоматично, здійсните процедуру поновлення повторно і вкажіть шлях скаченного драйвера в ручному режимі.
4
Успішно встановивши sim-рідер, запустіть завантажену програму по відновленню видалених sms і дотримуйтеся інструкцій на екрані.