Як в скайпі включити відео. в скайпі відео не включається.

Щоб включити відео в Skype, необхідно попередньо налаштувати параметри веб-камери як на рівні драйвера, так і в самій програмі. Для цього потрібно встановити драйвера для камери, запустити утиліту конфігурації виведеного зображення і зробити відповідні настройки.
Вам знадобиться
  • - Веб-камера;
  • - драйвера для веб-камери.
Інструкція
1
Підключіть веб-камеру до USB-порту комп'ютера. Для установки драйвера вставте диск, який має йти в комплекті з пристроєм. Якщо інсталяційний диск отстутсвіі, необхідно перейти на сайт виробника камери і з відповідного розділу завантажень скачати драйвер для вашої моделі.
2
Запустіть утиліту установки драйвера і дотримуйтесь інструкцій інсталятора. Після закінчення розпакування файлів повторно під'єднайте пристрій і відкрийте встановлену разом з драйвером програму.
3
Відрегулюйте параметри зображення за допомогою різних пунктів меню. Змініть настройки яскравості, контрастності, балансу білого і освітлення. В утиліті конфігурації можуть бути вказані додаткові параметри. Функціонал програми залежить від версії програмного забезпечення та використовуваної моделі веб-камери.
4
Після твори всіх налаштувань запустіть Skype і увійдіть під своїм логіном і паролем в систему. Перейдіть в меню «Інструменти» - «Налаштування» - «Налаштування відео». Поставте прапорець навпроти пункту "Включити Skype відео», щоб активувати можливість транслювання зображення з камери. В поле «Вибрати камеру» вкажіть назву підключеного пристрою.
5
При дзвінку абонентові Skype на екрані натисніть кнопку «Включити відеозв'язок», щоб співрозмовник міг вас побачити. Щоб режим передачі відео автоматично включався при початку розмови, поставте прапорець навпроти пункту «Автоматично починати відеотрансляцію» в меню налаштувань Skype.
6
Якщо після твори всіх налаштувань відеозв'язок так і не працює, перевірте настройки драйвера. Спробуйте зробити перезавантаження комп'ютера і запустити Skype заново. В іншому випадку спробуйте перевстановити Skype.
Зверніть увагу
Якщо під час розмови зображення рухається ривками, необхідно зменшити якість переданого відео. Цей параметр налаштовується також в опціях драйвера.