Як зробити чорний фон в фотошопі. Як зробити фон чорним на фотографії.

Кожен, хто займається час від часу фотомонтажем і редактурой фотографій в Фотошопі, знає, наскільки важливо користувачеві Фотошопа мати напрацьований навик вирізання тих чи інших об'єктів з фону, а також заміни колишнього фону зображення будь-яким іншим. Для різних цілей підходять різні фони, і іноді потрібно подивитися на те, як буде виглядати ваше зображення на звичайному чорному тлі. Помістити малюнок або фігуру людини на простий чорний фон в Фотошопі дуже просто - для цього вам потрібно виконати всього декілька дій.
Інструкція
1
Відкрийте зображення, на якому ви хочете замінити оригінальний фон на чорну заливку. Створіть дублікат шару (Duplicate layer) і зробіть шар з оригіналом зображення невидимим, натиснувши на зображенні шару в палітрі піктограму ока.
2
Тепер на панелі інструментів виберіть Background eraser tool (ластик, що дозволяє прати фон), встановіть розмір гумки, відповідний до вашого зображенню, виберіть достатню жорсткість і в рядку «Допуск» встановіть значення 40%.
3
Після цього акуратно починайте прати фон навколо вашого об'єкта, попередньо навівши на нього курсор миші з ластиком і клацнувши правою кнопкою. Коли ви видалите основні області фону, зменшіть розмір кисті і знизьте рівень жорсткості, щоб більш акуратно вирізати фонові кольори по силуету вашого об'єкта.
4
Повністю видаливши фон навколо об'єкта, виберіть інструмент заливки (Fill) на панелі інструментів і, створивши новий шар, залийте очищену від фону область чорним кольором. Збільште масштаб зображення і уважно розгляньте його на предмет недоліків в попередньому очищенні фонової області.
5
Якщо ви побачите залишилися від попереднього фону точки і плями, знову візьміть фоновий ластик і пройдіться по всіх небажаним плямам.
6
Як бачите, створити простий чорний фон зовсім не складно, і якщо вам знадобиться, ви в будь-який момент можете замінити його на інше фонове зображення.