Як у фотошопі повернути картинку. Як зробити з малюнка.

Уміння повернути картинку може знадобитися при створенні колажів. Наприклад, ви вирішили зобразити озеро, в якому красиво відбивається прибережний ліс ... Або святочное ворожіння і дівчину, яка дивиться в дзеркало в надії побачити судженого. Adobe Photoshop надасть вам для цього засоби та інструменти
Інструкція
1
Відкрийте картинку в Adobe Photoshop. Повертати можна як все зображення цілком, так і окремі його верстви. Щоб повернути шар, в меню Edit («Редагування») виберіть опцію Free Transform або використовуйте поєднання гарячих клавіш Ctrl + T.
2
Для повороту на фіксований кут клацніть правою клавішею всередині з'явилася рамки і виберіть Rotate 180, Rotate 90 CW або Rotate 90 CCW («Поворот на 180 град.», «Поворот на 90 град. За годинниковою стрілкою» і «Поворот на 90 град. проти годинникової стрілки »).
3
Якщо вам потрібен поворот на довільний кут, підведіть курсор до одного з контрольних вузликів на рамці. Курсор набуде вигляду напівкруглої стрілки. Переміщайте мишу так, щоб малюнок почав повертатися. Коли результат вас влаштує, натисніть Enter.
4
У наступному розділі меню, що випадає є дві команди: Flip Vertical («Відобразити по вертикалі») і Flip Horizontal («Відобразити по горизонталі»). Після їх застосування картинка буде виглядати як власне дзеркальне відображення щодо вертикальної або горизонтальної осі.
5
Команда Perspective («Перспектива») дозволяє імітувати вид вдалину. Виберіть цю опцію, зачепите мишкою нижній кутовий контрольний вузол і потягніть - малюнок розгорнеться в горизонтальному напрямку.
6
Щоб повернути зображення цілком, в меню Image («Зображення») виберіть опцію Rotate Canvas («Повернути основу»). У випадаючому списку відзначте або фіксований кут повороту, або вільний поворот (Arbitrary).
7
У вікні введіть значення кута повороту в віконце Angle («Кут») і відзначте значення CW («За годинниковою стрілкою») або CCW («Проти годинникової стрілки»).
8
Повертати малюнок цілком можна і за допомогою команд вільної трансформації, але для цього потрібно закріпити шари. Затиснувши Ctrl, відзначте курсором шари зображення, потім клацніть по іконці ланцюжка. У версіях Photoshop від CS2 і вище вона знаходиться в нижній частині панелі шарів, в більш ранніх версіях - поруч з іконкою очі зліва від кожного шару.