Як на ucoz поставити скрипт.

Ucoz - досить популярна останнім часом платформа для створення веб-сайтів. Головним плюсом цієї системи є її простота і гнучкість, що дозволяє значно розширити можливості вашого мережевого проекту. І одним з інструментів такого розширення є використання скриптів .
Інструкція
1
Щоб встановити скрипт на сайт системи Ucoz, вам буде потрібно доступ до панелі управління ресурсом. З цією метою використовуйте менеджер файлів. У файл-менеджері перейдіть в потрібну папку, при цьому послідовно клікайте на посилання, розташовані в колонці «Ім'я». Після цього натисніть кнопку поl назвою «Обзор», яка поміщена під таблицею. Відкриється діалогове вікно. Знайдіть у ньому файл скрипта і активуйте кнопку «Відкрити». Потім клікніть по вкладці «Завантажити файл».
2
У тому випадку, якщо у вас є доступ до сервера по ftp-протоколу, то поставити скрипт на Ucoz, ви можете й іншим способом. Для цього скачайте спеціальну програму - ftp-клієнт (наприклад, Total Commander). Введіть адресу ftp-сервера, логін, пароль і дочекайтеся встановлення з'єднання. Після цього відшукайте потрібний вам файл, що містить скрипт. Зазвичай він знаходиться в лівій панелі. За допомогою дерева каталогів в правій панелі перейдіть в потрібну для вас папку, але вже на сервері. Потім двічі клікніть або перетягніть скрипт. Вибране вами додаток самостійно переміститься у вказаний вами місце.
3
Можна обійтися і без переміщення файлу з локального комп'ютера. Для цього скористайтеся опцією під назвою «створення файлу на сервері». За допомогою менеджера файлів виконайте всі необхідні дії. У браузері з'явиться форма, поля якої ви будете повинні заповнити. Там же ви побачите поле введення, в яке внесете дані про необхідний файлі. Щоб завершити операцію, відкрийте у своєму комп'ютері вихідний файл скрипта. Виділіть, а потім скопіюйте і перенесіть всі рядки коду в поле форми, яка відкрилася в браузері. Обов'язково правильно вкажіть розширення створюваного файлу. В іншому випадку програмне забезпечення сервера скрипт не розпізнає.