Як відновити швидкий запуск.

Панель швидкого запуску потрібна для того, щоб викликати за один клік миші часто використовувані користувачем додатки. Якщо вона несподівано пропала з панелі завдань, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Оскільки область швидкого запуску є невід'ємною частиною панелі задач, займіться налаштуванням зазначеної панелі. Через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління», виберіть у категорії «Оформлення і теми» значок «Панель завдань і меню« Пуск », якшо по ньому лівою кнопкою миші. Відкриється нове діалогове вікно.
2
В операційній системі Windows одне і те ж дію можна виконати різними способами. Якщо шлях, описаний в першому кроці, здається вам занадто довгим, клікніть по панелі завдань правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню лівою кнопкою миші пункт «Властивості». Відкриється те ж саме діалогове вікно.
3
Перейдіть в ньому на вкладку «Панель завдань». В групі «Оформлення панелі завдань» відзначте маркером поле навпроти пункту «Відображати панель швидкого запуску ». Натисніть на кнопку «Застосувати» у правому нижньому кутку і закрийте вікно кнопкою ОК або значком [x]. Правіше від кнопки «Пуск» з'явиться панель швидкого запуску .
4
Альтернативний спосіб: клікніть по панелі завдань правою кнопкою миші в будь-якому вільному від значків місці. В контекстному меню розгорніть пункт «Панелі інструментів» і встановіть маркер напроти підпункту «Швидкий запуск», використовуючи ліву кнопку миші.
5
Якщо ви раніше вже помістили іконки додатків на панель швидкого запуску , після відновлення область може бути кілька звужена. Клікніть по панелі завдань правою кнопкою миші і зніміть маркер з пункту «Закріпити панель завдань» в спадному меню.
6
Підведіть курсор миші до правого краю області швидкого запуску і дочекайтеся, поки курсор змінить свій вигляд на двосторонню стрілку. Затисніть ліву кнопку миші і перетягуйте кордон панелі вправо доти, поки не відобразяться всі значки. Закріпіть панель задач, встановивши раніше знятий маркер напроти пункту «Закріпити панель завдань» в контекстному меню.