Як повернути іграшку в магазин.

Купуючи іграшку , покупець сподівається принести радість дитині і не даремно витратити свої гроші. Але ситуацій в житті буває багато. Іноді з'ясовується, що товар не підходить за віком або аналогічний подарунок вже куплений іншими родичами. Буває, що куплений товар неналежної якості. Щоб повернути його в магазин, діяти в цих випадках слід по-різному.
Інструкція
1
Якщо якість товару вас не влаштувало - іграшка не виконує заявлених функцій, має дуже неприємний запах або явний дефект - повернути її можна без упаковки і навіть без чека. Хоча в цьому випадку довести покупку саме в цьому магазин е буде складніше. Складіть в друкованому вигляді претензію на даний товар, де чітко опишіть виявлені вами дефекти і роздрукуйте у двох примірниках. Прийдіть в магазин і віддайте продавцю дану претензію разом з товаром. Прослідкуйте, щоб на другому примірнику продавець розписався у прийомі, поставив дату прийняття претензії і печатку фірми.
2
Якщо представник магазин а відмовився прийняти претензію, внизу на цьому ж аркуші напишіть «акт про відмову у прийнятті претензії продавцем магазин а» і детально вкажіть адресу та назву магазин а і юридична назва продавця. Даний акт віддайте адміністрації або пошліть поштою. Продавець повинен відповісти письмово протягом 10 днів. Він має право віддати товар на експертизу - тоді це займе до 20 днів. Після закінчення цього терміну гроші повинні повернути. Одночасно зверніться з письмовою скаргою в Роспотренадзор у відділ по захисту прав споживача. Дане звернення повинні розглянути за термін в 1 місяць.
3
Якщо товар технічно виправлений, але причиною того, що він не підходить, стала неправильна консультація продавця, обов'язково вкажіть це у заяві. Помилкове або неповне надання інформації про товар - вагома причина для задоволення вашої претензії.
4
Якісний товар можливо повернути в магазин тільки якщо він повністю зберіг товарний вигляд і споживчі властивості. Прослідкуйте, щоб залишилася цілою упаковка, ярлички і комплектація придбаної іграшки. Якщо ці умови не порушені і чек збережений, протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі, відповідно до статті 25 закону про права споживача товар можна повернути. У цьому випадку продавець зобов'язаний скласти акт про повернення товару, який повинен містити дані споживача, найменування фірми - продавця та найменування товару. А також повинні бути зазначені дати покупки і повернення товару та сума повернення. Цей документ повинен містити посилання на пункт 4 статті 26.1 Закону РФ «Про захист прав споживачів».
5
У разі відмови повернути вам гроші попросіть скласти його в письмовому вигляді і проконсультуйтеся з представником Росспоживнагляду про законність прийнятого рішення і зазначеної у відмові причини.
Корисна порада
В будь-якому випадку будьте чемні, дуже часто саме особисте враження впливає на на прийняття рішення співробітником магазіна.Еслі ви маєте справу з маленьким приватним магазином, можливо, буде достатньо просто поговорити з директором і вирішити справу мирно.