Як викласти в мережу відео. Як викласти відео з веб-камери.

У всесвітній павутині є велика число служб, що дозволяють розмістити і зробити доступною для інших користувачів саму різну інформацію, в тому числі і відеоматеріали.
Інструкція
1
Знайдіть відповідний сервіс в мережі. Велике число існуючих сьогодні соціальних медіа-ресурсів дозволять вам без особливих зусиль опублікувати як звукову інформацію, так і кліпи, що зберігаються на жорсткому диску вашого персонального комп'ютера. Найбільш відомим сервісом, який надає можливість поділитися відеоінформацією з іншими людьми, є YouTube.
2
Для початку зареєструйтесь на одному з сайтів, що розміщують кліпи в мережі інтернет. Заповніть всі обов'язкові поля в реєстраційній формі. Звичайно потрібно вказати ім'я, електронну пошту, дату народження, стать і погодитися з правилами використання послуг сервісу. Зареєструвавшись, ви можете налаштувати профіль, повідомивши додаткові відомості про себе.
3
Завершивши всі дії, пов'язані із створенням аккаунта на сайті, приступайте безпосередньо до розміщення відеоданих. Перейдіть за відповідним посиланням («Додати відео»). Викласти кліп можна, записавши ролик з веб-камери в онлайн режимі, перетягнувши його в поле на веб-сторінці або ж натиснувши на кнопку «Додати відео». В останньому випадку ви знаходите відео через стандартний «Провідник» ОС Windows. Виберіть файл для публікації. Він повинен тривати максимум 15 хвилин і займати менше 2 Гб на диску. Пам'ятайте про дотримання авторських прав творця ролика. Підберіть найбільш підходящий для вас спосіб взаємодії з сервісом і закінчите операцію по відправці кліпу.
4
Після попередніх дій стартує завантаження відео і відображення її процесу. Якщо потрібно, наберіть на клавіатурі назву кліпу, введіть відомості про відео. Визначте рівень доступу до відеоролика і віднесіть його до відповідної групи. Коли всі дії, пов'язані з додаванням кліпу, підійдуть до кінця, ви отримаєте посилання на нього.