Як намалювати логотип. Як намалювати в АДОБО ілюстратора їжу.

Без оригінального логотипу не може існувати жодна фірма і компанія - адже логотип є своєрідним обличчям компанії, її фірмовим символом, і відрізняє фірму від безлічі подібних організацій. Від манери виконання логотипу в чому залежить його подальше сприйняття як керівництвом компанії, так і її клієнтами. Логотип повинен бути одночасно лаконічним і знаковим, він повинен містити стилізований пам'ятний і впізнаваний символ, який стане асоціюватися з фірмою, надаючи їй певну атмосферу. Щоб намалювати логотип, використовуйте програму Adobe Illustrator.
Інструкція
1
Для початку виберіть фігуру, символ або предмет, який ви візьмете за основу логотипу - це може бути як буква, яку ви потім стилізуєте, так і яка-небудь тварина, і будь-який інший предмет . Зробити будь-який об'єкт схожим на логотип можна, перетворивши його у вигляді графічного контурного малюнка.
2
Для початку візьміть оригінальне зображення, на основі якого ви будете робити логотип, і завантажте його в новий документ ілюстраторів як шаблон. Для цього виберіть в меню File розділ Place, клацніть на Image Name, а потім на Check Template box. Ваше зображення перейде на новий шар, закритий від змін, прозорість якого встановлена на 50%.
3
Створіть новий шар і перейменуйте його подвійним клацанням. На створеному шарі, використовуючи інструмент пера (Pen), акуратно обведіть об'єкт на шаблонному шарі. Повторіть всі вигини контурами пера, коректуючи получающийся силует за допомогою вузлів, направляючи вектори вручну там, де вони лягли некоректно.
4
На даному шарі потрібно обвести основний контур об'єкта, не зачіпаючи додаткових деталей. Для деталей створіть ще один шар і дайте йому іншу назву. Обведіть окремі фрагменти малюнка, прикріплені до його основного силуету, який ви обвели на попередньому шарі.
5
Тепер зафарбуйте всі об'єкти чорним кольором, використовуючи інструмент заливки. Це допоможе вам більш чітко побачити контури малюнка. Використовуючи параметр Direct Select, відкоригуйте більш точно і тонко лінії зображення, видаліть зайве і додайте дрібні деталі, якщо це потрібно. Щоб випадково не змінити нижні шари, замкніть їх на момент редактури активного шару.
6
Створіть новий шар з новим ім'ям для малювання вирізки. Знову обрисуйте пером всі контури і силуети фігури, так само, як ви це робили на попередніх шарах, але використовуйте для цього не чорний колір, а білий.
7
Потім застосуєте до фігури білу заливку. Доопрацювати логотип - він вже придбав чорно-білий графічний вигляд, і вам залишилося зробити контури і силует логотипу більш витонченим і елегантним, промальовувати деталі і розмістити логотип поруч з назвою фірми, щоб подивитися, наскільки добре вони поєднуються.
Зверніть увагу
Логотип повинен займати особливе місце на кожному сайті. Це його і обличчя, і фішка, і характер. Але що робити, якщо немає навичок в дизайні і графіку? Можна звернутися, наприклад, до якогось фрилансеру і замовити лого у нього. У цьому пості я розповім вам про сервіси, де легко і безкоштовно можна створити логотип для сайту.
Корисна порада
Намалювати логотип не дуже то й складно, складніше його придумати. В даному уроці ми вам покажемо, як можна зробити в фотошопі досить оригінальний логотип, при чому він буде таким, як ви його уявите, в нашому прикладі це стрілка. А необхідні знання ви почерпнете на даному сайті ... Як намалювати стильний логотип в PhotoShop. 1. Створюємо нове зображення розміром з майбутній логотип.