Як зустріти батьків нареченого.

Підготовка до зустрічі сватів - дуже важлива і відповідальна подія для батьків нареченої. Чим пригощати дорогих гостей, як себе правильно вести і які традиції варто дотримуватися? Такими питаннями задаються батьки, видаючи свою дочку заміж.
Інструкція
1
Призначте дату сватання на вівторок, четвер, суботу або неділю. Ще в старовину російські люди вважали, що ці дні «легкі».
2
Приготуйте щедре частування. Це необхідно зробити незалежно від того, чи погодитеся ви на весілля чи ні. Багато накритий стіл - це древній російський звичай, який не втратив своєї актуальності і до сьогоднішнього дня. В російській мові навіть є з цього приводу прислів'я: «Худий жених хорошому покаже дорогу».
3
Підготуйте до зустрічі сватів підставних наречених. Переодягніть в дівочий наряд бабусю або чоловіка. Весело обіграйте обряд, але не затягуйте з розвагою.
4
Подякуйте батьків нареченого за надану увагу і виявлену повагу. Потім запросіть сватів за накритий стіл.
5
Ваша дочка не має бути присутня під час сватання, оскільки обговорюються матеріальні питання. Це теж старовинний російський звичай.
6
Якщо вас в чимось не влаштовує пропозиція, попросіть у сватів час на роздум. Поясніть це тим, що вам потрібно час для ближчого знайомства з нареченим. Намагайтеся не образити нареченого і його батьків . Відмовляйте делікатно і ввічливо.
7
Навіть якщо ви повністю задоволені майбутнім нареченим, дотримуйтеся правил весільного етикету і не погоджуйтеся відразу. Візьміть хоча б символічний час на роздуми. Перед оголошенням рішення глава сімейства цікавиться думкою всіх членів родини і тільки потім в кімнату запрошується сама наречена, у якої запитують згоду на шлюб. Перед цим вона повинна подарувати своїй майбутній свекрусі букет квітів.
8
Запросіть сватів на повторний візит до вас. Це потрібно робити в тому випадку, якщо ви все ж вирішили віддати дочку цього нареченому.
9
Обмовите з батьками нареченого дату заручин. На цю подію обговорюють деталі майбутнього весілля і ведуться переговори про витрати, придане і кількості гостей з двох сторін.