Як в 1С змінити ставки. Як в 1с змінити час.

Існує кілька способів зміни ставки податку в програмі «1С: Бухгалтерія». Виберіть необхідний варіант залежно від встановленої на вашому комп'ютері версії програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - ПК під управлінням операційної системи Windows;
  • - доступ в інтернет;
  • - програма «1С: Бухгалтерія».
Інструкція
1
У восьмій версії програми «1С: Бухгалтерія» перейдіть в меню підприємства. Відкрийте редагування облікової політики та змініть ставку податку на додану вартість. Якщо на вашому комп'ютері встановлена попередня версія програмного забезпечення, активуйте параметр «Константи» в меню «Довідники».
2
Відкрийте пункт ПДВ, змініть його значення і підтвердіть свою дію. Проконтролюйте відображення скоригованої ставки на прийнятих і відвантажуються позиціях, а також у всіх документах, що відносяться до податку.
3
Перевірте параметри облікової політики підприємства та інші змінені дані, якщо в силу якихось причин ставка податку на додану вартість не може бути скоригована в програмі «1С: Бухгалтерія».
4
Не виявивши протиріч чи конфліктів самостійно, зв'яжіться зі службою технічної підтримки або зверніться за допомогою до кваліфікованого фахівця, який усуне несправності в роботі програми. Якщо ви усвідомлюєте, що недостатньо підготовлені для повноцінної роботи з програмою «1С: Бухгалтерія», відвідайте профільні курси підготовки фахівців у цій галузі.
5
Підвищуйте навички у роботі з системами автоматизації бухгалтерського обліку і періодично вдосконалюйте свої знання в міру виходу програмних оновлень. Слідкуйте за змінами, що вносяться в законодавство, пов'язане з веденням бухгалтерського обліку. Вивчайте інформацію, прикладену до оновлень програмного забезпечення.
6
Зареєструйтеся на профільних форумах бухгалтерів і програмістів 1С. Використовуйте своєчасну допомогу користувачів ресурсу і розширюйте загальні знання в цій галузі. Не нехтуйте порадами, що відносяться до вирішення різних проблем у застосуванні програми. Це допоможе вам надалі уникнути помилок.