Як швидко зшити туніку. туніка пляжна своїми руками.

Топ чудово виглядає в поєднанні практично з будь-яким одягом. А для прогулянок на пляж не можна вибрати нічого краще, ніж легку струмливу тканину, ледь прикриває купальник. Зшити туніку можна самостійно, витративши на це мінімум часу.
Вам знадобиться
  • - сантиметр;
  • - ножиці;
  • - нитки;
  • - голка або швейна машинка;
  • - тканина;
  • - ремінь;
  • - тасьма;
Інструкція
1
Візьміть в руки сантиметр і виміряйте при піднятих руках відстань від бажаної довжини рукава до середини грудної клітки. Помножте отриманий результат на 2, це і буде ширина майбутньої речі. Для визначення довжини потрібно помножити на 2 відстань від плеча до того місця, де туніка повинна закінчиться. Виріжте необхідний розмір тканини і складіть її навпіл.
2
Зробіть розріз для голови на місці згину. Щоб не помилитися з розмірами і формою прорізу, візьміть будь-яку свою річ, за якою можна скопіювати і виміряти комір. Для подальших відміток потрібно скласти тканину її раз навпіл по передній частині, це допоможе рівно розкроїти туніку .
3
Визначте ширину рукавів і подолу. Для цього виміряйте сантиметром обхват стегон і обхват руки. Додайте по 2 см з обох сторін на припуск для швів. На складеному прямокутнику тканини відзначте крейдою необхідні відстані на рукавах і подолі. До величині Напівобхват стегон на всякий випадок додайте 3 см.
4
Визначтеся з фасоном туніки. Ви можете зробити її щільно облягає фігуру або вільного крою. Зафіксуйте обраний варіант, провівши крейдою лінію від нижньої межі рукава до Подолу. Тепер обріжте весь зайвий матеріал.
5
Прошийте силует і рукава туніки. Підверніть всередину все зрізані лінії і обверложьте шви. Проріз для голови можна або прошити, або обернути красивою тасьмою. Якщо ви робите широку туніку , але не хочете отримати просто коротке плаття, пришийте по всій ширині гумку, приблизно на 10 см вище краю подолу.
6
Туніки добре поєднуються з різними ременями і поясами, тому не потрібно ігнорувати такий варіант декору. Однак поставтеся уважно до поєднання матеріалів самої речі і вибраного аксесуара.
Зверніть увагу
При побудові викрійки не забувайте про те, що рукава при піднятті руки зменшуються в довжині.