Як на акумуляторі визначити дату випуску. дата виробництва акумулятора титан.

Термін придатності автомобільного акумулятора обмежений, а значить, перед покупкою нової батареї слід подивитися дату її виробництва. Кожен виробник по-різному маркує АКБ, що ускладнює визначення року виготовлення.
Інструкція
1
Код для визначення дати виготовлення наноситься на корпус акумулятора. Деякі виробники розміщують маркування в різних місцях батареї. Наприклад, на акумуляторах Centra маркування розташована під наклейкою Danger, а на АКБ «Титан» код надрукований на верхній кришці корпусу. Іноді код вироби вказується близько плюсовій клеми, або на задній стінці коробки.
2
Розгляньте нанесену маркування. Якщо код має вигляд «II 12», значить АКБ була виготовлена в лютому 2012 року. Перша цифра вказує на номер місяця, друга показує рік виготовлення. На акумуляторах Inci, Medalist, Tyumen, Ultra Hugel, «Актех», «Амур», «Звір», «ЗиД», «Пілот», «Титан» і т. Д. Дата вказується в звичайному вигляді і не вимагає розшифровки.
3
Якщо на маркування акумулятора має вигляд 12B01E1, на дату вказуватимуть перші 5 знаків. Перші дві цифри містять інформацію про рік виготовлення. Зазначена буква дає інформацію про місяць виготовлення (A - січень, B - лютий, C - березень і т.д.). Цифри, що йдуть після 3 символу, показують день виробництва.
4
Акумулятори Varta і Bosch мають власні системи зазначення року виготовлення. Маркування має вигляд H1V111302. Перша буква вказує на країну виготовлення (H - Німеччина, C - Чехія, S - Швеція, A - Австрія, F - Франція, E - Іспанія). Перша та друга цифри говорять про особливості відвантаження та номер конвеєра, на якому був зібраний акумулятор. Наступна цифра - рік випуску, остання в нумерації року. Третя і четверта цифри вказують на місяць. У п'ятій і шостій позиції виставлений день місяця, а сьома цифра - номер зміни, під час якої була зібрана АКБ.
Зверніть увагу
Більшість АКБ мають гарантійний термін 24 місяці, однак зустрічаються батареї, що володіють великим терміном служби. Гарантійний термін і термін роботи акумулятора визначається фірмою і якістю виготовлення.