Як намалювати школяра. рисунок -розмальовка хлопчик-школяр.

Щоб намалювати школяра , слід навчитися зображати фігуру людини. Далі ви зможете додати відповідні риси і деталі, перетворивши начерк в забавного чи серйозного школяра.
Вам знадобиться
  • -простий олівець;
  • -кольорові олівці чи фарби;
  • -лист паперу;
  • -ластік.
Інструкція
1
Приготуйте простий олівець і аркуш паперу. Виберіть позу, в якій буде зображена фігура хлопчика, і розташуйте аркуш паперу горизонтально або вертикально. Приступите до виконання начерку за допомогою простого олівця.
2
Намалюйте фігуру людини в загальних рисах у вигляді кіл і овалів. Якщо щось не вдається відразу, не поспішайте прати це гумкою. Краще легкими штрихами змініть правильний напрямок, після чого плавно відредагуйте намальоване. Вирівняйте пропорції. Пам'ятайте, що голова повинна сім разів укладатися в тілі, лікті - знаходитися на рівні талії, а долоні - бути розміром з обличчя. Виміряйте ноги і руки олівцем, щоб вони володіли однаковою довжиною.
3
Займіться промальовуванням деталей. Округліть кути, намітьте волосся та одяг. Намалюйте на голові вертикальну лінію посередині, горизонтальну лінію для очей, носа і рота.
4
Подумайте, який одяг буде у школяра , і позначте її на малюнку. Це може бути парадна шкільна форма або ж модний молодіжний наряд. Намалюйте на обличчі очі, рот і ніс, орієнтуючись по вже намічених лініях. Додайте вуха і зачіску. Якщо необхідно, позначте головний убір.
5
Додайте до малюнка атрибути (якщо потрібно) - портфель, підручники, букет квітів і т.д. Ластиком акуратно зітріть всі допоміжні лінії. Продумайте фон. Визначте, які матеріали вам знадобляться для роботи в кольорі і виберіть палітру. Додайте потрібні кольори до малюнка.
6
Позначте напрямок світла і вкажіть на малюнку тінь. Приступите до заповнення малюнка зверху вниз, починаючи з фону. Потім перейдіть на фігуру хлопчика. Не поспішайте відразу ж наносити основні кольори, робіть це поступово і уточнюйте деталі по ходу роботи. У разі олівцем малюнка штрихами підкресліть форму тіла, одягу. Працюючи з фарбами, намагайтеся також стежити за об'ємом, вибирати правильні пропорції світла, відблисків і тіні.