Як засмагати в солярії.

Гарна засмага привертає увагу і стає предметом гордості. І якщо влітку його можна отримати природним шляхом, в холодну пору року надати шкірі золотистий відтінок вам допоможуть візити в солярій. Щоб штучний загар був рівним, яскравим і безпечним, важливо дотримуватися правила відвідування салону.
Вам знадобиться
  • - захисні креми для обличчя і тіла;
  • - шапочка для волосся;
  • - спеціальні окуляри;
  • - бавовняну білизну;
  • - накладки для грудей і татуювань;
  • - антибактеріальні вологі серветки.
Інструкція
1
Насамперед відвідайте лікаря-дерматолога і вашого терапевта. Вони не тільки перевірять ваше здоров'я, але і порекомендують максимально відповідну для вас програму відвідування салону. Або у випадку наявних захворювань порекомендують інші способи створення ефекту засмаги.
2
Підготуйте шкіру. Приймаючи душ перед візитом в солярій, не використовуйте засоби на основі лугу, наприклад, мило або деякі гелі. Змийте всі нанесені на тіло або особа косметичні засоби і макіяж. Не беріть в солярій звичайні сонцезахисні засоби, так як вони не підходять для штучної засмаги. Як правило, у всіх салонах продається спеціальна косметика, яка буде зволожувати, захищати і продовжувати засмагу. Не забудьте про застосування бальзаму для губ.
3
Для відвідування солярію придбайте бавовняну білизну. Якщо ви віддаєте перевагу засмагати без одягу, то захистіть найбільш чутливі ділянки шкіри. Наприклад, для ореол грудей існують спеціальні накладки-стікіні. Також необхідно прикрити наявні на тілі татуювання, так як багато барвники під впливом ультрафіолету можуть спровокувати появу алергічної реакції. Волосся захищайте за допомогою спеціальної шапочки, а для очей придбайте окуляри.
4
Перед тим, як увійти в солярій, протріть антибактеріальними вологими серветками все, за що ви будете триматися і з чим стикатися. Те ж саме потрібно зробити і після закінчення процедури засмаги. Приймати душ і наносити косметичні продукти можна буде тільки через дві години.
5
Не намагайтеся стати засмаглою за одне відвідування. Бажаного ефекту не доб'єтеся, а здоров'ю пошкодите. Косметологи сходяться на думці, що для досягнення красивого рівного відтінку необхідно 6-8 сеансів тривалістю 5-7 хвилин. Потім для підтримки засмаги достатньо буде ходити в салон один раз на тиждень.
Корисна порада
Зберегти отриманий загар допоможе включення в раціон таких продуктів як морква, селера і манго.