Як навчитися танцювати вуличні танці. вуличні танці вчитися танцювати.

Танці завжди були способом самовираження і самореалізації для людей різного віку і соціальних класів. Сьогодні все більшої популярності набувають так звані вуличні танці, в яких люди відчувають дух свободи і вміння досконало володіти власним тілом і знати його можливості. Почати вивчення вуличних танців можна в домашніх умовах, використовуючи відеокурси і готові інтерактивні уроки, а потім, після освоєння початковій техніки, можна починати займатися з викладачем в студії - сьогодні в будь-якому великому місті можна знайти чимало танцювальних студій, в яких викладають вуличні танці різних напрямків , про декілька з яких ви дізнаєтеся в цій статті. З цих стилів ви можете вибрати той, який вас найбільше цікавить і приваблює.
Інструкція
1
Один із сучасних видів вуличного танцю називається Tut. Назва танцю походить від слова «Тутанхамон», так як в основі рухів і позицій танцю Tut лежать класичні зображення правителів і жителів Стародавнього Єгипту, які кожен бачив на папірусах і ілюстраціях. Характерний поворот тулуба, копіювання статичних поз, в яких застигли давньоєгипетські фараони, опущені або підняті руки з китицями, вигнутими паралельно землі - все це відрізняє стиль Tut від інших.
2
Особливість Tut - це чіткість в зміні позицій, уривчастість, увагу до профілю танцюриста, безліч незграбних рухів, виконуваних під прямим кутом. Кисті рук в даному танці потрібно тримати максимально прямо, не згинаючи пальців в суглобах, а голову намагатися утримувати на одному рівні, не змінюючи положення профілю.
3
Ще один танець, набагато більш відомий і популярний - це тектонік. В освоєнні тектоніка дуже важливо вміти слухати музику і відчувати ритм, так як цей танець не існує окремо від ритміки та музичного супроводу. Тектонік надзвичайно пластичний, і всі його рухи підпорядковані основному ритму мелодії. У зв'язку з цим, якщо ви вирішили вивчати тектонік, навчитеся уважно слухати ритм і відображати його у власному тілі.
4
Розвивайте почуття ритму спеціальними ритмічними вправами, повторюйте прості танцювальні рухи за тренером на відеоуроку. Навчіться розрізняти в ритмах сильну і слабку долю, виділяти акценти музики, відчувати моменти спадів і підйомів її насиченості. Вчіться сприймати музику - це ключ до імпровізації і освоєнню тектоніка, в якому танцюрист за допомогою власного тіла повторює музичну композицію.
5
Слухайте більше ритмічної музики, намагайтеся повторювати ритми рухами тіла, відстукував ритми по будь-якій поверхні, що попадається вам під руку. Спілкуйтеся з іншими танцюристами, а також уважно слухайте поради викладача.
6
І нарешті, ви можете вибрати з усіх підвидів вуличного танцю стиль, званий «крамп». Цей танець відрізняється від всіх інших стилів явною театральністю, і важливу роль у ньому відіграють міміка, жестикуляція та акторські здібності танцюриста. Особливість крампа - це видовищність, взаємодія між танцюристами, енергійність і яскравість танцю.
Вуличний танець, або Street Dance, - це дуже популярний серед молоді вид танцю. Назва "вуличні танці" говорить сама за себе: цей вид танцю, можна сказати, народився на вулиці. Вуличний танець - це танець свободи, це особлива енергетика і експресія, це розчинення в русі.
Інструкція
1
Найбільш відомі напрямки вуличних танців - фанк, хіп-хоп, брейк-данс, поппінг, локкінг, хаус, нью-стайл, R'n'B, диско та ін. Однак ці стилі практично не зустрічаються в чистому вигляді . Вуличні танці - це імпровізація, змішання елементів різних стилів. При цьому головне - це не стільки навички трюку, скільки самовираження танцора.Улічние танці виконують під сучасну музику - в основному, поп або діско.Научівшісь танцювати вуличні танці, ви будете впевнено почувати себе на будь-якій вечірці або в будь-якому нічному клубі!
2
Якщо у вас немає можливості навчатися вуличним танцям в студії танців, не турбуйтеся. Ви можете навчитися танцювати у себе вдома, використовуючи навчальні відеоурокі.Для того, щоб навчитися танцювати вуличні танці вдома, постарайтеся дотримуватися простих правил: - вибирайте час для занять, коли вас ніхто не буде відволікати; - дотримуйтеся певного графіка занять - наприклад, по півгодини три рази на тиждень; - одягайте зручний одяг для занять; - не забувайте про розминку перед початком занять.
3
Відеоуроки, навчальні вуличним танцам:http://tfile.ru/forum/viewtopic.php?t=180789http://tabulorasa.info/60892-uroki-tancam-tancy-ulic-you-got-served-stre...http://tutvideo.ru/dance/kstyle/12085-Free_Online_Street_Dance_Lessons_F...http://e-boyz.ru/video-obuchenie/http://dance-l.my1.ru/news/obuchenie_ulichnym_tancam_video_hip_hop_al_st...http://www.drakoni.ru/189http://video.yandex.ru/search.xml?text=%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE%20...
4
Стиль хіп-хоп - одне з найпопулярніших і модних напрямів вуличних танців. Хіп-хоп - це не просто танець, а молодіжна субкультура, яка спочатку виникла в середовищі афроамериканців і латиноамериканців. Звідси і рухи танцю, характерні для африканських танців: основний упор в хіп-хопі доводиться на рухи ніг і корпуса.Стіль виконання танцю в стилі хіп-хоп постійно змінюється, а техніка (порівняно з тим, як виглядав хіп-хоп років 40 тому ) все більш ускладнюється. Цей танець не з найпростіших по виконанню, потрібно наполегливо займатися, щоб оволодіти технікою його виконання. Навчальні відеоуроки стилю хип-хоп:http://www.cwalk.ru/uroki.htmlhttp://www.tvjam.ru/channel/chem_zanimaetes/program/tanceval_nyj_master_...http://bboy.su/2009/11/30/video-uroki-obuchenie-stilyu-hip-hop-new-style/http://dancedb.ru/hip-hop/education/video/http://dancelesson.ru/news/1-0-8http://maniya.net.ru/874-obuchayushhie-trenirovki-po-xip-xopu-2-chasti-i...http://alldance.in.ua/s_videolesson_show10.htmhttp://hao.ru/archives/344#more-344http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=%D1%85%D0%B8%D0...
5
Головна відмінність, або "фішка", брейк-дансу - це його видовищність. Брейк-данс (Вreak dance) - це сплав елементів акробатики і гімнастики, плюс елементи різних танцювальних стилів і вдобавок безліч власних і оригінальних елементів танцюриста. Музичний супровід також може бути різним: реп, диско, джаз, соул або фанк.В брейк-данс існує два основних напрямки: це верхній брейк-данс (funk styles) і нижній брейк-данс (breaking). Досягти майстерності і досконалості в мистецтві брейк-данс може не кожен, а тільки той, хто, можна сказати, живе брейком. Але все-таки навчитися брейк-дансу може кожен, було б бажання! В результаті навчання брейк-дансу фігура стає стрункішою, тіло - гнучким, м'язи - витривалими, а руху - більш легкими і свободнимі.Обучающее відео стилю брейк-данс:http://skillopedia.ru/material.php?id=2697http://www.volnorez.ru/video.phphttp://bboy.su/2009/05/01/obuchenie-brejk-dansa-na-video-ot-urbans/http://danceless.ru/break-dance/http://www.tancklub.ru/category/verkhnii-breik-danshttp://dancelesson.ru/news/1-0-1