Як краще грати в шахи. проста тактика гри в шахи.

Шахи - настільна логічна гра зі спеціальними фігурами на клітинній дошці. Вона призначена для двох суперників і поєднує в собі елементи мистецтва, науки і спорту. У шахах величезну роль грають тактика і стратегія, терпіння і уважність, комбінаційний розрахунок і логіка.
Інструкція
1
Для того щоб навчитися вигравати в шахи, вам необхідно мати величезне бажання, запастися терпінням і постійно вивчати теорію. Запишіться в який-небудь шахово-шашковий клуб вашого міста і відвідуйте його кілька разів на тиждень.
2
Грайте з суперниками, які сильніше вас. Записуйте свої ходи і аналізуйте всі промахи. Прислухайтеся до порад і намагайтеся не допускати попередніх помилок.
3
Придбайте спеціальну книгу, або знайдіть все про гру в інтернеті. Вирішіть для себе, в якій формі вам легше сприймати інформацію і беріться за вивчення.
4
Намагайтеся завжди перебувати в курсі останніх подій у світі шахів. Читайте журнали, газети або новини на спеціалізованих сайтах, дивіться шахові турніри та навчальні відео.
5
Беріть участь у змаганнях. Віддавайте шаховим занять більшу частину свого вільного часу, тоді ви обов'язково досягнете хорошого результату. Нічого не бійтеся і вірте в себе.
6
Постарайтеся завжди прораховувати кілька ходів вперед, навчитеся реалізовувати перевагу і рятувати важкі позиції.
7
Грайте вдумливо, не поспішайте і не робіть поспішних ходів. Пам'ятайте, що тільки серйозне ставлення і продумування кожного ходу допоможе вам успішно просуватися в навчанні цієї гри.
8
Ніколи не турбуйтеся через поразок, так як рано чи пізно все програють, навіть найсильніші чемпіони світу. Якщо вам дійсно подобаються шахи, тоді віддавайтеся справі цілком і повністю.
Корисна порада
Існує безліч різноманітних навчальних ігор і програм для комп'ютерів і мобільних пристроїв. Вони містять всю необхідну інформацію про стратегію і тактику гри, дають інтерактивні підказки в ході партії. Скористайтеся комп'ютерним суперником і частіше грайте. Починайте з нижнього рівня і поступово його підвищуйте.