Малюнки на нігтях: Як навчитися майстерності. Як намалювати різні малюнки на нігтях.

Малюнки на нігтях - це не тільки корисне вміння, але й дуже захоплююче хобі для деяких жінок, яке називається нейл-арт. Почавши з простих візерунків, можна поступово вдосконалити свою майстерність. З часом ви навчитеся створювати малюнки власного дизайну.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з малюнком, який будете виконувати. Розмір виберіть у залежності від довжини ваших нігтів. Якщо вони довгі, нанесіть на них красивий пейзаж або квіткову композицію. Якщо ж короткі, прикрасьте вертикальними лініями. Вони візуально звузять і відповідно подовжать ваші нігті. Крім того, враховуйте форму нігтьової пластини. Прямокутник, овал або гострий стилет потребують різних малюнках.
2
Заздалегідь продумайте поєднання кольорів. Візерунок повинен гармоніювати з вашим макіяжем і нарядом. Візьміть базовий тон і 3-4 відтінку. Цього буде достатньо для повноцінної розпису. Портрети і квіти малюйте акриловими фарбами. Для абстрактних візерунків підійдуть різнокольорові лаки, наносити їх потрібно вузькими пензликами. Вони призначені спеціально для нейл-арту.
3
Прикрасьте нігті самостійної картинкою або покажіть загальний сюжет, який слід «розтягнути» на всю руку. Наприклад, на середньому пальці намалюйте букет троянд або волошок, на безіменному і вказівному - маленькі листя і бутони, а на великому і мізинці - тільки вусики і завитки стебел.
4
Нігті покрийте базовим лаком кремового або бежевого відтінку. Просушіть його і приступайте до розпису. Наберіть білу і блакитну фарби на плоску кисть зі скошеним кінчиком. Потім п'ятьма штрихами намалюйте квітка. Штрихи повинні йти від центру до краю. Одна квітка розташуйте у нижнього краю нігтя середнього пальця, а інший - по діагоналі, біля його кінчика.
5
На безіменному і вказівному пальцях покажіть квіти менші за розміром. Тонку кисть умочіть в зелену фарбу і тонкими штрихами намалюйте стебла. Доповніть їх довгими вусиками-завитками. Щоб домогтися красивою загальної картини, намагайтеся робити симетричні лінії. Листя малюйте в останню чергу. Зробіть їх за допомогою плоскої кисті. Наберіть нею світло- і темно-зелену фарби одночасно.
6
Серединки квіток покажіть точками жовто-золотистою фарби. Завершіть манікюр сріблястими блискітками і покрийте нігті шаром ультраблестящего захисного покриття. Потім ретельно просушіть їх.