Як знайти панель інструментів.

Панель інструментів - важлива складова програми. На ній, як правило, розташоване все необхідне для роботи. Зникнути з програми вона не може, але може піти з поля зору.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, комп'ютерні програми Adobe Photoshop, Corel Draw, Adobe Illustrator
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер. Запустіть програму, в якій збираєтеся працювати. У верхньому рядку основного вікна відшукайте розділ Window і відкрийте його.
2
У вікні побачите список всіх панелей програми. Розкрити їх можна, клікнувши мишею по будь-якого пункту списку. Знайдіть назву панелі, яка необхідна, і клацніть по ньому. Екран монітора відобразить прямокутне віконце, в якому у вигляді картинок зображені інструменти.
3
На екрані з'явиться стрілка. Наведіть її на панель. Зафіксувати стрілку можна лівою кнопкою миші на верхньому полі, яке нічим не заповнене. Перетяните панель на те місце на екрані, де вона буде розташована найбільш зручно. Слідом за цим, елемент програми візуалізується на екрані монітора.
4
Комп'ютерні програми Adobe Photoshop, Corel Draw, Adobe Illustrator мають опції для налаштування гарячих клавіш, за допомогою яких можна включати або вимикати будь-яку панель. Знайдіть пункт Window> Workspace> Keyboard Shortcuts & Menus, у новому вікні клікніть мишею на Keyboard Shortcuts. У падаючому вікні Shortcutsfor повинен бути активований пункт Application menus. Перевірте, чи так це. Відкрийте вкладку Window. Клікніть на тому пункті, для якого будете встановлювати гарячі клавіші. Відкриється пусте віконце праворуч, в яке слід ввести назву обраної клавіші.
Зверніть увагу
Як гарячі клавіші можуть бути використані тільки клавіші F1 - F12, а також поєднання Ctrl + заголовна буква в латинській розкладці.
Корисна порада
Спробуйте кілька місць на екрані, на які можна перетягнути панель. Можливо є більш зручне для вас, ніж передбачене програмою.