Відпочинок на Кубі: Як провести час.

Якщо найкращим відпочинком вважаються нові враження, то поїздка на Кубу стане для вас найкращим способом відпочити. Сама природа, атмосфера острова Свободи разюче відрізняються від того, до чого ми звикли вдома. Цю поїздку найкраще спланувати пізньої осені, взимку або ранньою весною, коли сонце не так часто радує росіян. Канікули на Кубі дозволять влаштувати справжнє свято серед зими, а враження, отримані тут, будуть довго зігрівати вас.
Інструкція
1
Повноцінно відпочити на Кубі зможе будь - і той, хто віддає перевагу валятися на березі океану або басейну, підставляючи боки сонцю, і той, хто любить бродити по старовинних вуличках екзотичних міст, і той, хто любить відпочивати активно. Недарма Хемінгуей вважав за краще цей острів - тут ви зможете насолодитися чудовою рибалкою, зайнятися дайвінгом або вітрильним спортом.
2
Звичайно, без пляжного відпочинку ви не обійдетеся. Відмовитися від насолоди провести пару-трійку днів в ліні і млості під тропічним сонцем поруч з водою було б нерозумно. Особливістю відпочинку на Кубі є те ні з чим ні порівнянне відчуття, що ви знаходитеся в раю і вже нікуди поспішати не треба. Цьому дуже сприяє і те, що телефонний зв'язок на острові дуже дорога, тому ніякого бажання постійно базікати з друзями та родичами, що залишилися в Росії, у вас не виникне. Так само як і обговорювати з колегами виробничі проблеми.
3
У всіх готелях прекрасна кухня, а весь день - прохолодні напої, в тому числі і знамениті справжні «Мохіто», «Куба Либре», «Маргарита». Вечірній похід в ресторан не обійдеться без смачних лобстерів і уроків латинського танцю, який ви освоїте вже через пару-трійку занять. Кубинцям лише дай потанцювати і своєю пристрастю до музики і танців вони буквально заражають туристів.
4
Ніяк не можна відмовитися і від відвідування старої Гавани. Звичайно, комусь видовище старовинних будівель, потихеньку приходять в занепад, здасться сумним. Але відчути дух цього унікального міста ви зможете, поблукавши по його вулицях, послухавши креольські наспіви. У Гавані багато музеїв, майже всі вони безкоштовні. Їх службовці з любов'ю і видимим задоволенням розкажуть про історію Куби, Гавани, про кубинської революції.
5
Вартість туру на Кубу висока через те, що дістатися сюди можна тільки літаком, який летить 13 годин. Але ціна туристичних послуг на острові досить демократична. Середня зарплата населення тут становить порядку 50 &, тому вам завжди будуть готові прислужитися і прислужити з посмішкою. Ці посмішки і привітність веселих господарів острова Свободи і стануть найкращим сувеніром, який ви привезете з собою.
Більшість туристів з недовірою ставляться до відпочинку на Кубі . Швидше за все, бентежить друга назва - Острів Свободи. Все це міф, ви абсолютно спокійно можете пройтися по вулиці навіть вночі. Відпочинок на Кубі цілий рік, температура і взимку і влітку до 30С. Вас чекають оксамитові піщані пляжі, найчистіша вода і ласкаве сонце. А природа на острові вразить своєю унікальністю (деякі види флори і фауни зустрічаються лише тут).
Інструкція
1
Радує те, що туристи з середнім доходом можуть дозволити собі відпочинок на Кубі . Ціни помірні, а сервіс залишається бездоганним. Гроші краще з собою брати в валюті євро, так як з ними клопоту набагато менше, ніж з доларами. Також на Кубі приймаються кредитки VISA, EUROCARD, MASTERCARD та інші, крім "American Express".
2
Що, стосується візи, то жителям Росії вона не потрібна тільки в тому випадку, якщо відпочинок планується терміном до 1 місяця. Вам будуть потрібні тільки паспорт, зворотний квиток і ваучер.
3
Всі необхідні ліки вам ліки обов'язково візьміть із собою.
4
Воду з під крана на Кубі пити не можна! Продукти харчування найкраще купувати в магазінах.Еслі ви бажаєте придбати сувеніри з крокодилової шкіри, то знайте, що вони вимагають ліцензії на вивезення.
5
На відпочинку ви також можете взяти машину в прокат. Брати варто у російських представників. так як додатково вам видадуть страховку.
6
Що стосується розваг, то екскурсій там дуже багато, і всі вони на будь-який смак. починаючи від риболовлі у відкритому морі, до джип сафарі та відвідування Трінідад.Еслі ви хочете на кілька миттєвостей відчути себе жителем Куби, то обов'язково відвідайте кабаре «Тропікана» в Матансасі. Танці, пісні, кубинський ром з "Тропа-колою" і знамениті, кубинські сигари - все це не залишить вас равнодушниміТакже варто побувати в індіанської деревеньке Гуаму (вона знаходиться в самому величезному озері Куби) з ботанічним садом. На пристані вас зустрінуть, танцюючі індіанці. Ви можете там все помацати, навіть корів. До крокодилам краще не підходити. А ось тростинний сік з ромом спробувати варто. Справжній колорит: вігвами, скульптури, життя аборигенів і, нарешті, крокодилове м'ясо і кокосовий коктейль з ромом.Крокоділовая ферма і Карибське море також залишать вам масу впечатленій.Соломенная дах аеропорту Пунта Кани - остання пам'ятка перед вильотом додому. І тільки кубинські сигари, ром в валізі і фото нагадають вам про незабутній відпочинок!
Зверніть увагу
Підказка: З Євро клопоту менше, ніж з доларами, також приймаються кредитки VISA, EUROCARD, MASTERCARD та ін., Крім "American Express".