Як можна покращити грунт.

Від родючості грунту залежить наскільки, буде багатим урожай. Її можна поліпшити самостійно, якщо знати як. В даному випадку вам допоможуть перевірені народні поради та рекомендації.
Інструкція
1
Приступайте до поліпшення ґрунту тільки після того, як земля добре просохне. Грунт у вологому стані важко обробляти і перемішувати з внесеними засобами. Крім цього, грунт при найменших маніпуляціях ущільнюється, що порушує природну циркуляцію повітря і води в ньому. Таким чином, поліпшення вологого грунту може привести до зворотного результату.
2
Перед тим як приступити до поліпшення грунту, визначте, до якого типу вона відноситься: ущільненому, перенасиченому, болотистому, важкого або піщаному. Від цього залежатиме, які кошти вам будуть потрібні для поліпшення характеристик грунту: вапно, гній, торф, пісок, компост або інші склади.
3
Грядку, на якій ви плануєте поліпшення грунту, розпушіть і зробіть аерацію вилами. Будьте акуратні. Рихлите землю, не наближаючись близько до насадженням і не опускаючись в грунт глибше, ніж 7-10 см. Це дозволить не пошкодити коріння рослин.
4
Після цього рукою розподіліть по розпушування грунту необхідні засоби поліпшення стану грунту. Рівномірно розсипте їх по грядці, намагаючись не розпорошувати на рослини.
5
Перемішайте верхній шар грунту, використовуючи граблі. Після цього рясно полийте грядки.
6
Використовуйте компост для поліпшення ґрунту. Даний засіб є універсальним. Він прекрасно покращує характеристики будь-якого грунту і відмінно справляється із завданням пожвавлення мікрофлори землі.
7
Якщо ви в якості засобу для поліпшення ґрунту вирішили використовувати пісок, пам'ятайте, він робить грунтові суміші більш легкими. Також він відмінно підходить для суглинного і глинистого грунту, сприяючи водопроникності землі.
8
Одним з недорогих і простих засобів поліпшення ґрунту вважається торф. Він підвищує водопроникність. Підходить для будь-якого типу ґрунту, граючи роль розпушує кошти.
Корисна порада
Пам'ятайте, що грунт під багаторічними насадженнями також потребує додаткового надходження поживних речовин і збільшенні родючості.