Як намалювати дорожній рух. Як намалювати малюнок на тему правила дорожнього рух.

Співробітники дорожньої поліції проводять щорічні заняття з дітьми, де пояснюють їм правила поведінки пішоходів на вулиці. Хлопці краще запам'ятовують урок, якщо є яскраві чіткі наочні посібники. Потім вони теж можуть намалювати ті правила, про які їм розповіли. Допоможіть дитині зобразити дорожній рух, щоб почуте на уроці чітко відклалося в його пам'яті.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - фарби.
Інструкція
1
Найголовніше правило пішохода - переходити дорогу потрібно по «зебрі» на відповідний світловий сигнал світлофора. Саме це і намалюйте на аркуші паперу. Можна використовувати лінійку, щоб накреслити рівні вулиці.
2
Щоб чітко пояснити дитині, як потрібно правильно переходити дорогу, покажіть перехрестя зі світлофорами. За допомогою лінійки намалюйте трасу, тротуари та будівлі. Можна працювати і без допоміжного інструменту, головне, щоб увагу малюка не відволікалася через нудного процесу. Коментуйте все, що робите, просите підказати вам, щоб залучити дитину в роботу.
3
Намалюйте світлофори з трьома різнокольоровими віконцями і з покажчиком для пішоходів нижче. Трохи по-дитячому примітивно покажіть автомобілі на дорозі. Намалюйте білі смужки пішохідного переходу. Зобразіть фігурки чоловічків, які йдуть по тротуару, стоять перед світлофором чи йдуть по «зебрі».
4
Ваш малюнок обов'язково повинен бути кольоровим, яскравим та чітким, щоб малюк напевно запам'ятав те, що йому пояснюють. Використовуйте для розфарбовування гуаш або акрил, вони швидко сохнуть і мають характерні кольору. Змішайте чорну фарбу з білою, щоб отримати колір для заливки дороги та тротуарів.
5
Зробіть будинку різнобарвними і ошатними, з білими рамами і яскравими квітами на підвіконнях. Перш ніж наносити наступний малюнок, дочекайтеся висихання попереднього шару фарби. Накресліть розділову смугу, щоб показати потоки автомобілів, що рухаються в різних напрямках. Набирайте на кисть білу фарбу і малюйте перехід.
6
Щоб дитина зрозуміла, яке віконце у світлофора горить, непрацюючі в даний момент - заштрихуйте кольоровими олівцями, а чинне - гуашшю. Фарба набагато яскравіше, ніж олівці. Намалюйте крокуючого зеленого чоловічка перед тим переходом, де пішоходи переходять дорогу, а автомобілі стоять в очікуванні.
7
Там, де чоловічок червоний, фігурки людей стоять на тротуарі, а машини їдуть по перехрестю. Колір палаючого віконця світлофора, який стоїть боком, зображайте променями відповідного відтінку, що виходять із працюючого відділення.
8
Ваш плакат можна повісити в дитячій кімнаті, щоб дитина не забував правил безпеки на дорозі.