Як одягатися стильно.

Стиль одягу впливає на самосприйняття і ставлення до вас оточують людей. За допомогою нарядів можна висловитися, розповісти про себе або привернути увагу. Саме тому люди прагнуть одягатися стильно.
Інструкція
1
Виберіть один напрямок в одязі і дотримуйтеся його в будь-якій ситуації. Створити єдиний стиль - важливе і важке завдання для тих, хто хоче завжди бути в тренді. Визначтеся з тим, що вам подобається, поєднуйте речі так, щоб вони не вибивалися із загального спрямування. Саме такий підхід дозволить вам стати по-справжньому стильним людиною.
2
Слідкуйте за тим, щоб предмети гардероба поєднувалися між собою. Купуючи чергову річ, обов'язково продумуйте, з чим її можна поєднувати з того, що вже є у вашій шафі. Одягатися стильно - значить вміло підбирати одяг, гармонійно поєднувати її в єдиний образ.
3
Завершуйте наряд аксесуарами. В будь-якій ситуації ваш образ буде виглядати неповним без невеликих деталей, які з'єднають воєдино всі предмети гардероба. Наприклад, стежте за тим, щоб яскраві туфлі не вибивалися з ансамблю. Для цього надіньте браслет в тон або візьміть сумочку з вкрапленням такого ж кольору.
4
Слідкуйте за останніми тенденціями. Дивіться модні покази, підписуйтесь на блоги оглядачів модної індустрії і, звичайно, купуйте журнали, де можна підглянути віяння моди на поточний сезон. Залишайтеся в тренді, і навряд чи хтось посміє дорікнути вас у відсутності стилю. Звичайно, потрібно робити поправки на те, де ви маєте намір демонструвати ці образи. На вечірках в модних кафе і клубах вони припадуть до речі, а от для походу в магазин, університет або на роботу - навряд чи.
5
Використовуйте класичні поєднання і беріть щось нове з журналів мод. Підглянути новинки завжди можна в останніх випусках, але не варто забувати і про класику. Наприклад, маленьке чорне плаття може бути прикрашене брошкою, знову відродилася на пару сезонів, а бежеві штани по щиколотку надягайте з тканинним ременем, який став писком стилю та моди у весняному сезоні року.
Корисна порада
Не намагайтеся сліпо слідувати за тенденціями з журналів. Будь-які пропозиції обов'язково підлаштовувати під себе і свій образ. Наприклад, якщо в сезоні модними оголосили всі відтінки оранжевого, які вам абсолютно не йдуть, не варто бігти в магазин за сукнею цих квітів. Вийдіть із ситуації, купивши помаранчевий шарфик або туфлі.