Як можна виміряти силу.

Визначити силу м'язів людини можна за допомогою різних динамометрів. При цьому слід знати, що сила кожної групи м'язів повинна вимірюватися окремо.
Інструкція
1
Візьміть динамометр Коліна. Покладіть пристрій на долоню і стисніть з максимальним зусиллям пальці руки. Подивіться результат на циферблаті динамометра, це і буде показник сили. Пам'ятайте, що при різному положенні ліктьового суглоба сила пензля змінюється. У вільному положенні (160-170 градусів по відношенню до плеча) сила м'язів кисті, як правило, найбільша, в зігнутому (15-20%) - трохи менше, а в максимально розігнути (190-200 градусів) - мінімальна. Згідно зі статистикою, сьогодні найбільш високими показниками сили мають світові важкоатлети.
2
Щоб виміряти силу розгиначів тулуба, використовуйте стають динамометр. Таким пристроєм, що включає комплекс різних показників, можна без зусиль виміряти силу практично всіх великих м'язів людини, наприклад, м'язів плечей, згиначів і розгиначів стегна, згиначів тулуба і т.п., виконуючи конкретне вправу.
3
Зокрема у важкій атлетиці, спортсмени змінюють силу м'язів тіла в ривку і поштовху, в пауерліфтингу хлопці дізнаються свою силу в жимі лежачи, в становій тязі і присіданні . Якщо ж ви новачок і подібного роду видами спорту не захоплюєтеся, досить для вимірювання своєї сили провести наступні дії. Відвідайте тренажерний зал, саме в них присутні всі необхідні установки для вимірювання сили.
4
Добре розімніть, зробивши 10-12 поворотів з порожнім грифом. Додайте невелику вагу на штангу, але при цьому робіть трохи менше поворотів. Додавайте вагу до тієї пори, поки не відчуєте, що він досяг межі і більше підняти ви не можете. Подивіться на цифри, які показує динамометр, або ж визначте силу по навішеним кільцям. Таким чином, сила рук буде визначена.
5
Перейдіть до тренажерів, які призначені для м'язів ніг. Проводьте руху з підняття і опускання вантажу, кожного разу додаючи по одному пункту ваги. Зафіксуйте силу м'язів на динамометрі, коли вага досяг межі і більше вантажу ви підняти вже не можете.