Як намалювати доктора.

Кожна професія привносить свої характерні риси в образ людини. Це і формений одяг, і якісь певні інструменти. Саме за цими ознаками можна дізнатися рід діяльності людини, не питаючи його про це. Тому якщо вам потрібно намалювати поліцейського, пожежника або доктора , зробити це буде досить легко.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівці;
  • - ластик.
Інструкція
1
Придумайте тему картинки: чи буде це просто стоїть людина або доктор у своєму кабінеті, або лікар в палаті хворого. Побудуйте композицію свого малюнка, тобто намітьте положення кожного предмета і його розміри. Схематично зобразіть контури кожної деталі.
2
Ваш головний герой - доктор, тому зосередьте свою увагу на ньому. Легкими штрихами намалюйте як би скелет фігури: овал голови, лінії шиї, ніг і рук, положення плечей. Подумайте над особистістю вашого персонажа, адже зовнішність залежить від віку і ваги.
3
Старенький доктор виглядає зовсім не так, як молодий, пашить здоров'ям, сучасний лікар. Відобразіть цю особливість в ширині фігури і в поставі. «Одягніть» доктора , почніть зверху: на голові персонажа - медична шапочка, на тілі - білий халат, на ногах - брюки і туфлі. Все це поки буде достатньо схематичним, завжди легше малювати від загального до конкретного.
4
Продумайте зачіску персонажа, як вона буде виглядати під шапочкою. Уточніть лінію шиї і комір одягу. На обличчі схематично зобразіть очі, ніс і рот персонажа. Деталізуйте поступово всю фігуру. Складки одягу, кишені і предмети, які характерні для доктора (стетоскоп, градусник і ручка з блокнотом), повинні вже починати присутнім на вашому малюнку.
5
Починайте малювати деталі. Уточніть форму шапочки, штрихами нанесіть волосся, намалюйте вуха, брови і всі інші елементи особи. Характер вашого персонажа відіб'ють виразні очі з лукавим пращурами і зморшками на повіках.
6
Оформіть ніс, його спинку і крила, тіні ніздрів. Підніміть куточки рота доктора , нехай він буде оптимістом і обов'язково вилікує всіх хворих! Не забудьте про ґудзиках на халаті. Закінчите малювати кисті рук персонажа, кожен його палець.
7
Подивіться на малюнок на відстані, зітріть зайві лінії, підсильте правильні характерні деталі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GMjv3FDWVoY