Як мити полуницю.

Полуниця - одна з перших ягід, що потрапляють на стіл вже на початку літа. Соковита і ароматна, вона багата вітамінами і мікроелементами, які так необхідні організму, виснаженому тривалим зимово-весняним періодом. Перш ніж насолодитися цими яскравими ягодами, необхідно їх ретельно вимити.
Вам знадобиться
  • - вода;
  • - глибокі миски;
  • - кухонний рушник;
  • - оцтова кислота;
  • - друшляк.
Інструкція
1
Структура полуниці відрізняється особливою пористістю і м'якістю. Це створює прекрасні умови для розмноження на поверхні ягоди різних мікроорганізмів. Близькість зрілих плодів до землі підвищує ризик зараження полуниці яйцями гельмінтів та інших найпростіших. Тому вживати немиті ягоди дуже ризиковано.
2
Зібрану або придбану полуницю покладіть в глибоке і досить містке блюдо, залийте її прохолодною водою. Струмінь не повинна бути занадто сильною, вона може пошкодити ніжну шкірку ягід. Залиште полуницю на кілька хвилин в рідини. За цей час земля і пилинки, які прилипли до поверхні ягід, відстануть і випадуть на дно посуду. Не варто перед миттям відривати від полуниці плодоніжки. Замочені без хвостиків ягоди наберуть в себе вологи і стануть водянистими і несмачними. Дістаньте полуницю руками і покладіть її на кухонний рушник, дайте висохнути їй природним чином.
3
Якщо походження або чистота ягід викликає у вас сумніви, додайте в ємність з водою яблучний або виноградний оцет (1 столову ложку на літр води). Полуниця, полежати в такому розчині, очиститься не тільки від видимих забруднень, але і від мікробів. Крім того, оцтова кислота збереже ягоди міцними і пружними.
4
Існує більш радикальний спосіб дезінфекції полуниці та суниці. Після того як ви очистили ягоди від видимих частинок грунту і пилу, піддайте їх обробці контрастними водами. Налийте в одне блюдо дуже гарячу (але не киплячу) воду, а в інше крижану. Помістіть полуницю в друшляк і опускайте його по черзі в ці ємності. Три «обмивання» ягід в кожній рідини достатньо для знищення всіх паразитів з її поверхні. Ці способи очищення можна використовувати і для інших ягід з ніжною поверхнею, наприклад, для малини.