Як мити вінілові шпалери. Як почистити веніл вспеніний.

Вінілові шпалери вважаються такими, що миються, тому цілком можуть оброблятися водою. Однак існують кілька видів таких шпалер і кожен вид різною мірою вологостійкий. Тому перед тим, як озброїтися губкою, уважно вивчіть маркування на упаковці шпалер.
Вам знадобиться
  • - м'яка ганчірочка;
  • - щітка з не надто жорсткою щетиною:
  • - будь-яке мило.
Інструкція
1
Існує три види значків, які позначають вологостійкість на вінілових шпалерах. Хвиля в квадраті означає, що шпалери слабо вологостійкі. Протирайте їх вологою ганчіркою. Не перестарайтеся з водою, а чистять кошти не застосовуйте взагалі. Якщо в квадраті зображено дві хвилі - ваш рулон можна акуратно мити з додаванням миючих засобів. Трьома хвилями маркуються самі вологостійкі шпалери - так звані супермоющіеся. Вони витримують найбільш «мокру» і ретельну обробку. Якщо поряд з хвилями в квадраті намальована гребінка, значить шпалери цілком можна потерти щіткою або застосувати миючий пилосос.
2
Також здатність до вологостійкості залежить і від виду вінілових шпалер. Самої вологостійкої вважаються такий різновид, як компакт-вінілові. Це шпалери з плоскою поверхнею. Їх можна чистити мокрою щіткою і застосовувати миючі засоби. Тільки не використовуйте кислотні та абразивні порошки та розчини. Для очищення поверхні досить розчинити у воді невелика кількість мила. Спінити-вінілових шпалер з яскраво вираженою текстурою, що імітує венеціанську штукатурку, шкіру рептилій або камінь, цілком достатньо чистки вологою ганчірочкою. Не тріть надто старанно, щоб не пошкодити верхній шар.
3
Шелкографические шпалери - еластичні, з шовковими нитками та нитками вінілу у верхньому шарі і паперовою основою, а також такий різновид, як щільний вініл, також дуже стійкі до миття водою і стирання. Тому їх цілком можна обробляти щіткою і великою кількістю води з милом. Зазвичай такі рулони мають маркування з трьома хвилями.
Корисна порада
Вінілові шпалери з яскраво вираженою текстурою - Спінити-вінілові або шелкографические - можна очистити миючим пилососом. Цього буде достатньо, щоб прибрати пил і бруд, що скупчилася в рельєфі шпалер.