Як нанести акрилову фарбу.

Акрилові фарби отримують з води і сполучного акрилового пігменту, які і формують після висихання яскраву і міцну плівку. Завдяки своїй універсальності і легкості в нанесенні ці фарби завойовують все більшу популярність і використовуються як для внутрішніх, так і для зовнішніх оздоблювальних робіт.
Вам знадобиться
  • - фарба;
  • - кисть або валик;
  • - шпаклівка;
  • - нождачная папір.
Інструкція
1
Акрилові фарби підходять для нанесення на папір, дерево, бетонні та металеві поверхні, шкіру, скло і тканину. Вони не вигоряють на сонці, швидко сохнуть і довго тримаються на поверхні без утворення тріщин. До того ж цей вид фарби є екологічно чистим і позбавлений різкого запаху, що дозволяє застосовувати їх навіть для фарбування дитячих кімнат.
2
Оберіть фарбу . При цьому варто враховувати не тільки її відтінок, але і вид фарбувальних робіт. Для фарбування металевих поверхонь, наприклад, потрібен досконалої інший вид акрилової фарби, ніж для паперу. Щоб не помилитися у виборі, уважно ознайомтеся з інструкцією із застосування, написаної на банці з фарбою. Або проконсультуйтеся у продавців в магазині.
3
Визначте необхідну кількість лакофарбового матеріалу. Залежить це від фарбується площі, структури поверхні, кількості шарів і способу нанесення. Визначити витрату, виходячи з площі, допоможе та ж інструкція на упаковці, а от з поверхнею доведеться вже розбиратися самим. Горбиста і пориста структура потребують більшого кількість акрилової фарби, ніж рівна. Зазвичай витрата в такому випадку збільшується на 10-15%. Більше фарби знадобиться і при нанесенні її пензликом, набагато менше - валиком. Ну а самий економічний варіант полягає у застосуванні спеціального розпилювального пристрою.
4
Підготуйте поверхню до фарбування. Щоб фарба добре виглядала при висиханні, поверхня повинна бути ідеально рівною, без жирних і масляних плям, пилу та сміття. Якщо на поверхні була інша облуплена фарба, видаліть її. Зашпаклюйте всі нерівності, зашкурьте їх наждачним папером, а потім ретельно очистіть поверхні від пилу злегка вологою ганчіркою. Після того як предмет висохне, можна приступати до фарбування.
5
Нанесіть обраний лакофарбовий матеріал на поверхню рівномірним шаром. Акрилові фарби дуже швидко сохнуть, тому другим шаром по необхідності можна буде покрити вже через 3-4 години.
6
Закінчивши з фарбуванням, ретельно промийте всі інструменти водою. Поки фарба не засохла, вона відмінно видаляється таким способом.