Як намалювати принцесу олівцем. Як поетапно намалювати принцесу.

Намалювати принцесу не так вже й складно, це може зробити навіть новачок. Дітям дуже подобаються подібні зображення, тому малювання стане відмінним дозвіллям. Батькам потрібно тільки показати, як саме слід зображати принцес.
Вам знадобиться
  • - олівці;
  • - ластик;
  • - папір.
Інструкція
1
Попередньо заточите олівець. Зробіть ескіз голови і тулуба у вигляді овалів. Зобразіть розмітку хрест-навхрест, це дозволить вам легше орієнтуватися в тому, де саме мають розташовуватися риси обличчя принцеси. Заздалегідь намітьте контури сукні, це позбавить вас від промальовування непотрібних деталей.
2
Деталізуйте голову, додайте лінію зачіски і корону. Намалюйте брови і очі, від цих елементів залежить вираз обличчя принцеси. Зобразіть вії, ніс і губи. Прорисуйте лінію шиї, плечей і рук. Зробіть ескіз кистей, відзначте місце розташування нігтів. Точніше прорисуйте тулуб. Постарайтеся зберегти загальну пропорційність і гармонійність.
3
Тепер вам необхідно домалювати одяг. Додайте візерунків, край подолу може бути обшитий іншою тканиною. Зверніть увагу на рукави, вони можуть бути як короткими, так і довгими. Можете намалювати красиву накидку або рукавички. Краю накидки найчастіше оброблені хутром. Щоб малюнок був більш красивим, додайте на плаття дорогоцінних каменів.
4
Зобразіть прикраси. Це можуть бути кільця, брошки, сережки, браслети, кулони, ланцюжки, намиста і багато іншого. Не робіть корону занадто великий, така більше підійде королеві або імператриці, а не принцесі. Тонкою лінією відзначте грані у великих і добре видимих каменів.
5
Додайте деталей до образу принцеси, наприклад, намалюйте бантики або шаль. Зверніть увагу на взуття. Туфлі повинні бути витонченими і красивими. Принцеса може тримати в руці якийсь предмет: флакончик з духами, корзинку, сумку, скіпетр, парасолька, віяло та багато іншого.
6
Тепер вам необхідно розфарбувати малюнок. Зробіть принцесі макіяж. Дорогоцінні камені зобразите яскравих кольорів. Сама сукня може бути як яскравих, так і пастельних відтінків. Додайте тіней і відблисків, щоб зробити зображення більш правдоподібним. Волосся обов'язково повинні блищати.