Як мрію зробити реальністю.

Мрії роблять життя цікавішим, вони змушують людей прагнути до чого-небудь, ставити перед собою нові цілі і досягати їх. Однак набагато приємніше, коли мрії перетворюються на реальність, а не залишаються чимось недосяжним.
Інструкція
1
Повірте в те, що ваша мрія може збутися. Досить часто люди самі позбавляють себе бажаного, тільки тому що не вірять всім серцем у те, що їхні мрії можуть стати реальністю . Як тільки ви будете впевнені в тому, що можливо все, ви відкриєте двері зі світу бажань в світ реальний.
2
Подумайте над тим, що конкретно з себе представляє ваша мрія. Іншими словами, ви повинні чітко знати, чого ви хочете. Тут не допускається ніяких розмитих понять. Все має бути гранично точно.
3
Уявіть, що ваша мрія вже збулася. Що ви бачите перед собою? Як все має бути? Ви повинні в точності уявити собі кожну деталь, навіть якщо на перший погляд вона не має ніякого значення. Так ви підготуєтесь до візуалізації - одному з найпотужніших прийомів зв'язку з несвідомим. Саме воно визначає ваші поведінку і прагнення, яким ви не віддаєте звіту.
4
Сядьте на крісло або диван. Ви повинні відчувати себе максимально комфортно. Розслабтеся, включите приємну музику. Потім подивіться вдалину. Направте свій погляд, не прямо перед собою, а трохи вище. Потім закрийте очі, залишайтеся в тій же позі.
5
Уявіть вашу мрію. Ви вже знаєте, що «тут» і як. Тільки тепер додайте до цього ваша присутність. Наприклад, якщо ви хочете нову квартиру, уявіть, як ви ходите по ній. Якщо ви мрієте про народження дитини, уявіть, як тримайте його на руках.
6
Щодня намагайтеся робити щось, що наблизить ваш до здійснення ваших бажань. Навіть сама малість, яка, здавалося б, не може зіграти ніякої ролі, вже стане кроком на шляху до втілення мрії в реальність.
7
Не впадайте у відчай, якщо раптом ваша мрія неможливо збувається, незважаючи на всі ваші зусилля. Це не означає, що ви робите щось не так, швидше за все, зараз не найкращий момент для її втілення.