Як намалювати морозиво. намалювати ріжок з морозивом.

Якщо ви хочете зайнятися малюванням, почніть із зображення простих форм і предметів. Кульки морозива апетитно виглядають навіть на малюнку, тому спробуйте зобразити цей десерт на папері. Для прикраси картинки можна використовувати справжню посипання для кондитерських виробів.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - фарби;
  • - клей ПВА;
  • - манна крупа;
  • - прикраси для кондитерських виробів.
Інструкція
1
Деякі продукти краще малювати по пам'яті, так як бути моделями вони довго не можуть - тануть! Наприклад, найніжніші кульки морозива і кубики льоду в склянці досить швидко втратять свою форму. Дістаньте ріжок з солодким холодним десертом з холодильника і ... з'їжте його. Приємні смакові відчуття допоможуть вам точніше зобразити продукт на папері.
2
Папір можна взяти кольорову і малювати пастельними крейдою, адже їх відтінки так схожі з тоном морозива. Також використовуйте гуашеві фарби. На основі білого кольору створіть свої апетитні відтінки фісташкового, малинового, чорничного, вишневого, бананового і апельсинового морозива. Для цього потрібно покласти на палітру білу гуаш і на кінчику пензля - фарбу іншого кольору.
3
Спочатку накидайте ескіз. Якщо нічого крім морозива на зображенні не буде, подумайте про його положення на аркуші паперу. Конус ріжка на малюнку зобразите трикутником, а кілька кульок солодких ласощів - круги. Щоб картинка вийшла з «характером», намалюйте калюжку з підталого морозива.
4
Змішайте білий з декількома краплями коричневого кольору, щоб створити колір близький до відтінку поджаристого ріжка. Зафарбуйте трикутник отриманої фарбою. Кульки морозива теж затонуйте вибраними квітами, вони повинні вийти дуже світлими.
5
Коли фарба висохне, до світлих кольорів на палітрі додайте по крапельці основних тонів, щоб вийшли більш темні відтінки. Ними ви будете створювати об'єм. Темними зробіть контури предметів, і те, що знаходиться далі від глядача. На ріжку накресліть штрихи решітки, не забуваючи надавати їм округлу форму.
6
Лужица буде поєднувати в собі кольори всіх кульок морозива, плавно перетікають одна в одну.
7
Можна зробити кульки морозива ще більш реалістичними. Спочатку розфарбуйте ріжок так само, як і в першому варіанті. На круги морозива густо накладіть клей ПВА. Поки засіб не застигло зачерпніть чайною ложкою манну крупу і посипте акуратно на оброблені клеєм місця.
8
Якщо у вас є набір прикрас для кондитерських виробів у вигляді блискучих намистин, зірочок і паличок, нанесіть кілька виробів і притисніть злегка зубочисткою. Почекайте трохи, дайте малюнку добре просохнути. Струсіть папір, щоб змахнути зайві крупинки. Можна залишити картинку в такому вигляді, тоді у вас вийдуть кульки пломбіру, але можна і розфарбувати морозиво м'яким пензликом, щоб не пошкодити посипання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=V_J_8elleww