Як намалювати алфавіт. графіті для початківців на папері.

У людини може виникнути потреба навчитися малювати алфавіт або кому-небудь показати, як це робиться. Наприклад, молодій мамі, що вивчає з дитиною літери. Або інтерес до малювання алфавіт а простежується у початківців вчитися графіті. Адже тут оригінальні літери служать не тільки прикрасою робіт, але і власним підписом, виконаної неповторним стилем.
Вам знадобиться
  • - папір для малювання;
  • - простий олівець;
  • - кольорові олівці;
  • - ластик;
  • - точилка;
  • - інтернет;
  • - балончики з фарбою.
Інструкція
1
Щоб навчити дитину писати і читати букви, а також сприймати їх на слух, звичайного словника вже недостатньо. З комп'ютером та інтернетом малюки знайомляться раніше, ніж прокрутити свої перші книги. В такому випадку, зробіть процес навчання цікавим. Скористайтеся сайтом http://umm4.com/raznoe/risovat-onlajn.htm, де малюк може за допомогою мишки малювати букви. Для цього виберіть колір і товщину лінії.
2
Використовуйте цей метод для оригінального контролю вчиненого алфавіт а. Говоріть дитині букву, а він нехай малює її. Щоб очистити сторінку, використовуйте "clear", для вставки нової сторінки - "page". Після диктанту додайте підпис автора за допомогою кнопки "sign". Можете роздрукувати на пам'ять намальований дитиною під вашу диктовку алфавіт .
3
Навчитися малювати алфавіт -граффіті - цікаве і захоплююче заняття. Для початку, виберіть один з декількох стилів. Це: Trow-up (простацький); Blockbuster (Лос-анджелеський стиль малювання); Bubles («пухирчастий» в яскравих тонах); Wild Style (дикий стиль - найскладніший, з безліччю кольорів і відтінків). Також існує Freestyle (вільний стиль), характерний для тих, хто на хорошому рівні володіє всіма перерахованими напрямками.
4
Якщо ви - новачок в графіті, зупиніть свій вибір на стилях Trow-up або Blockbuster. Уважно вивчіть роботи майстрів, що спеціалізуються на виконанні робіт в даній техніці. Зверніть увагу на переплетення букв між собою, їх розташування, колірні рішення. Визначте, які основні тони хочете вибрати для свого алфавіт а.
5
Намалюйте кілька ескізів букв алфавіт а обраного вами мови за допомогою олівця на папері. Для початку спробуйте скопіювати вже виконані кимось роботи. Наприклад, виберіть слово зі скріплених між собою букв і розділіть їх на окремі частини.
6
видозмінився отримані літери на свій смак. Додайте оригінальні доповнення, нахил, розташування ліній. Все це робіть за допомогою простого олівця. Коли отримані літери сподобаються вам, додайте все решта з алфавіт а. При цьому обов'язково дотримуйтеся створеної вами концепції.
7
Додайте кольору вашим буквах. Зробити це вам допоможе набір кольорових олівців. При цьому дотримуйтеся кількості квітів, характерного для обраного вами стилю графіті. Обведення букв, зазвичай, малюється чорним кольором, але все залежить від ваших уподобань.
8
Потренируйтесь з'єднувати букви в слова. Уважно стежте за пропорціями і пересічними лініями. В простих стилях тіні не додаються, але ви можете зробити літери не простими, двомірними, а, додавши другий план, додати їм обсяг. Тільки після того, як ви будете задоволені отриманим на папері зображенням, сміливо виходьте на вулицю з балончиками. Фантазуйте, будьте сміливими, і тоді ваші графіті придбають свій власний «почерк».
Корисна порада
Щоб створити оригінальний алфавіт, виберіть тему, яка буде простежуватися в ньому (наприклад, їжа, інструменти та ін.). Забезпечите кожну букву необхідним аксесуаром.