Як знайти старовинні монети.

Пошук старовинних монет - заняття дуже цікаве, яке може перетворитися на серйозне захоплення і приносити дохід. Головне в Скарбошукацтво - бажання, знання і невелика підготовка.
Вам знадобиться
  • - металошукач;
  • - лом;
  • - лопата;
  • - щуп (стусана).
Інструкція
1
Починайте пошук монет із знаходження та огляду потенційно цікавих ділянок місцевості. На думку знавців-шукачів скарбів, найбільш ймовірні місця, де можна знайти старовинні монети є: високі береги річок, мілководдя, дно річок, берега озер, схили і дно ярів, пагорби, покинуті будинки, фундаменти зруйнованих будинків, ділянки засипаній керамічними черепками землі, місця, де раніше знаходили стародавні монети .
2
Відвідайте архів, вивчіть старовинні карти, з'ясуйте, де здавна знаходилися поселення людей, місця давніх ярмарків, торгові шляхи і т.д. Це будуть найвірніші місця для пошуків.
3
Якщо у вас є металошукач, то зручніше займатися «пошуками скарбів» в парі. Розбийте досліджуваний ділянку на прямокутники і досконально перевірте кожен з них. Один повинен йти з металошукачем, справи при цьому плавні проходи кільцями так, щоб наступний рух металошукачем наполовину перекривало площа попереднього.
4
Зачувши характерний сигнал, починайте соскребать верхній шар трави. Ретельно розбиваючи грудки землі. Потім наблизьте кільце металошукача до землі якомога ближче і покачайте їм з боку в бік. Сигнал при цьому повинен посилюватися. Якщо ж він зник, перевірте - можливо, це була реакція на маленький шматочок фольги. Якщо сигнал як і раніше сильний, копайте дуже акуратно і обережно, щоб не пошкодити і не втратити монету.
5
Але якщо у вас немає такого спеціального обладнання (досить дорогого), як металошукач, нічого страшного. Є багато місць, де можна знайти старовинні монети і без нього. Наприклад, в закинутих і зруйнованих будинках.
6
В спорудах монети можуть бути заховані спеціально або втрачені випадково. Потрапивши в будинок, зверніть увагу на підлоги. Монети можна знайти прямо під ногами. За традицією, на сільських весіллях кидали дрібниця, яка застрявала між мостин. Далі перевірте вікна і підвіконня. Під ними найчастіше робили тайники. Монети можуть «ховатися» і в червоному кутку, де традиційно вішали ікони. У зруйнованих будинках слід перевірити фундамент, в кутах будинку обов'язково закладалися гроші для багатства і процвітання.
Нумізматика є одним з найбільш популярних способів проведення дозвілля, нею захоплені мільйони людей по всьому світу. У більшості випадків нумізмат поповнює свою колекцію, купуючи або вименівая монети. Але старовинні гроші можна не тільки виміняти або купити, але і знайти.
Інструкція
1
Існує два основних способи пошуку монет - з використанням спеціального обладнання (металошукачів) або без нього. Перший спосіб набагато ефективніший - якщо ви збираєтеся серйозно зайнятися пошуком скарбів, без якісного металошукача вам не обійтися. Хороший прилад дозволить вам шукати монети не тільки на березі, а й у воді. Корисну при виборі металошукача інформацію ви можете почерпнути тут: http://www.kladovik.ru/
2
Крім металошукача, вам знадобиться супутнє спорядження - зручна міцна одяг, хороше взуття, саперна лопатка для викопування знайдених артефактів. Не прагніть купувати все найдорожче - успіх шукача скарбів залежить не стільки від апаратури і спорядження, скільки від знання, що шукати, де і як.
3
Одним з найпоширеніших варіантів пошуку монет (і не тільки їх) є прочісування з металошукачем пляжів. На російських пляжах найчастіше попадаються сучасні та радянські монети , можна знайти і втрачені золоті прикраси. Але зустрічаються й старовинні монети . Шукайте не тільки на березі, а й у воді на невеликій глибині. Для пошуку в воді вам знадобиться спеціальний совок з довгою ручкою - він дозволить зачерпувати і витягувати на поверхню грунт із знахідкою.
4
Хорошим місцем для пошуку є руїни древніх фортець та інших будівель. Але можна зробити цікаві знахідки і в будівлях минулого століття. Перевірте горище, там досить часто можна знайти невеликі монетні скарби. Якщо будинок йде під знос і пустує, перевірте приміщення - насамперед, підлоги і дошки підвіконь.
5
Навесні і восени можна шукати монети в садах і на полях - вибирайте момент, коли поля прибрані або зорані і на них вже (ще) немає рослинності. Особливу увагу приділяйте місцях, в яких на поверхні видно осколки кераміки. Перевіряйте місцевість біля курганів, самотньо стоять каменів, скель, старих дерев (у тому числі пнів) - всього того, що могло бути орієнтирами для тих, хто ховав скарби.
6
Якщо у вас поки немає металошукача, спробуйте шукати монети без нього. У старих будинках розкривайте підлоги і дошки підвіконь - під ними досить часто зустрічаються закотилися в щілини монети . На узбережжі морів шукайте монети на пляжі після сильного шторму. Звертайте увагу на ніші в скелях, куди хвилями збиває в купки невеликий металевий сміття - старі болти, гайки, шматочки металу ... Акуратно розгрібайте їх, в цьому смітті дуже часто можна знайти монети , в тому числі і старовинні.