Як знайти невідомий пристрій.

При перевстановлення Windows або при встановленні нових пристроїв може виникнути неприємна ситуація: система не пізнає якісь комплектуючі. Відповідно, на це «залізо» не найден драйвер, і воно працює некоректно або взагалі не працює.
Інструкція
1
Викличте контекстне меню клацанням правої клавіші по піктограмі "Мій комп'ютер" і виберіть опцію «Управління». Клацніть по пункту «Диспетчер пристроїв». Непізнані пристрої поміщені в групу «Інші пристрої» і позначені жовтим знаком питання.
2
Зайти в «Диспетчер пристроїв» можна іншими способами: - в контекстному меню виберіть «Властивості», перейдіть в закладку «Обладнання» і натисніть «Диспетчер пристроїв»; - в «Панелі управління» розкрийте вузол «Адміністрування», потім «Керування комп'ютером».
3
Клацніть правою клавішею по значку невпізнаного пристрої і відзначте «Властивості» в спадному меню. У вкладці «Відомості» в спадному списку виберіть пункт «Коди (ID) обладнання». ID - це унікальний номер, який присвоюється влаштуванню виробником і служить для ідентифікації обладнання.
4
Наприклад, код виглядає наступним чином: PVIVEN_14E4 & DEV_4401 & CC_0200Інформація про виробника зашифрована в символах після букв VEN (VENDOR - «Виробник»), інформація про пристрій - після букв DEV (DEVICE - « Пристрій ») .
5
Зайдіть на сайт PCIDatabase.com і введіть у полі "search vendors" код виробника (в даному прикладі 14E4). Програма визначить фірму-виробника: Broadcom. В поле "search device" введіть код пристрою, в даному прикладі 4401. Пошук поверне відомості про пристрій: Ehternet Controller.
6
Визначити непізнане обладнання можна за допомогою програми Unknown Device Identifier 8.0. Вона надає докладний звіт про невідомі пристроях: фірму-виробника, тип, модель і назва пристрою.
7
На сайті DevID ви можете знайти драйвер на невідоме пристрій. Для цього введіть код ID у відповідне поле і натисніть «Шукати». У новому вікні натисніть на значок дискети, щоб завантажити драйвер для пристрою.