Як відкрити фотостудію.

Фотографія - прибутковий бізнес, але його особливість полягає в тому, що фотограф повинен володіти дійсно серйозними навичками, талантом і досвідом роботи, щоб чогось досягти в даній сфері. Якщо ви серйозно займаєтеся фотографією, і її можна назвати вашою основною професією, вам буде цікаво дізнатися, як відкрити власний фото-бізнес - інакше кажучи, створити приватну фотостудію . Такий бізнес буде поза всяких сумнівів актуальним - люди все більше цікавляться художньою студійної фотозйомкою, а також викликають фотографів за гроші на весілля, дні народження та інші заходи, які вони хочуть зафіксувати на якісних і красивих кадрах.
Інструкція
1
Відкривши власну фотостудію , ви зможете отримувати дохід не тільки від професійної студійної зйомки для приходять клієнтів, друку фотографій і буклетів, але і від здачі студії зі світловим обладнанням в оренду для інших фотографів.
2
Крім юридичних тонкощів і оформлення документів, а також реєстрації ІП, вам буде потрібно вибрати гарне приміщення для студії. Його місце розташування в місті залежить від спрямованості роботи студії і від цільової аудиторії. Переважніше шукати приміщення для оренди в центральних районах міста, де прохідність досить висока для окупності проекту. Біля будівлі, в якій розміщується студія, повинна бути доступна парковка.
3
Приміщення студії обов'язково повинно мати високий стелю (не нижче трьох метрів), а також загальну площу в районі 60 квадратних метрів. Розподіліть приміщення по зонам - там повинно бути місце безпосередньо під студію, під стійку адміністратора, а також під гримерку і роздягальню.
4
Відкриття студії вимагає серйозного початкового капіталу. Оренда приміщення відніме у вас порядка 40 тисяч рублів на місяць, а також великі суми грошей будуть потрібні на ремонт та облаштування приміщення. Потім вам буде потрібно закупити необхідне обладнання, ціна на яке досить висока.
5
Купуючи дзеркальний фотоапарат, керуйтеся власними професійними знаннями. Оптимальним для невеликої студії буде вибір моделі Canon EOS 40D Body або Nikon D80 Вody. Придбайте додаткові об'єктиви для фотоапарата - в комплекті повинен обов'язково йти універсальний об'єктив, а також можна купити об'єктив для макрозйомки на предметному столику.
6
Окремо закупите світлове обладнання. У студії має бути мінімум чотири світлових джерела потужністю в 500 джоулів, а також стійки під них, софтбокси, штори, насадки, світлофільтри, і багато іншого. Такі аксесуари створюють оригінальні світлові ефекти при фотографії, дозволяючи експериментувати з образом клієнта і стилем готового зображення.
7
Для студійної зйомки придбайте кілька рулонів фонів різних відтінків - чорного, білого і другіх.Раздевалку обладнайте столиком, великим дзеркалом, ширмою і невеликим гардеробом з плічками, на які можна буде повісити будь-які костюми для зйомок. Коли студія готова до роботи, знайдіть кваліфікованих співробітників і починайте рекламувати свої послуги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4w3LPRz7GzU