Як намалювати фігуристку.

Малювання починають вчити малят, які тільки-тільки навчилися тримати олівець чи фломастер у руці. Поступово діти переходять до зображення все більш складних за формою предметів. Але малювати людей і тварин дуже важко, особливо в русі, коли вони приймають різні складні для відтворення пози. Наприклад, малюнок фігуристки, з її незвичайної гнучкістю і пластикою, створювати зовсім непросто.
Вам знадобиться
  • - фотографія фігуристки;
  • - папір;
  • - олівці;
  • - ластик;
  • - фарби.
Інструкція
1
Знайдіть фотографію дівчини, яка виконує красивий елемент на льоду. Ескіз починайте робити зі схематичного олівцеві нариси. Позу фігуристки намітьте простими лініями, у вас повинно вийти щось на зразок скелета: овал голови, штрих - шия і лінії для додання напрямки хребту, рукам і ногам.
2
Постійно звіряючись з фотографією, наділяти лінії-штрихи у форми. Не бійтеся помилитися, адже ідеальний контур можна отримати і з першого разу, що, звичайно, доступно геніальним художникам, але цілком можливо, що вам доведеться зробити не один десяток спроб. Періть зайве і пробуйте знову.
3
Щоб було легше, спростите форму. Малюйте чоловічка, що складається з овалів і кіл. Уточнюйте лінії, позбавляючись від початкових начерків за допомогою гумки.
4
Намагайтеся анатомічно вірно зобразити вигини ніг і рук дівчини. За допомогою світлотіні намалюйте м'язи і проглядає крізь шкіру кісточки ліктів, ключиць і коленок спортсменки.
5
Позначте на голові положення очей, носа, рота, вух, висоту чола та контур зачіски. Верхня деталь одягу фігуристки зазвичай повністю облягає форму тіла, а ось спідничку малюйте струмує і текучої. Подивіться на фотографію і зобразите витончені ковзани спортсменки. Уточніть положення пальців.
6
обрисовується всі деталі. Якщо важко і не можете точно зобразити, наприклад, очі, перемикайтеся на інший елемент. Поступово деталі почнуть взаємодіяти і гармоніювати один з одним. Не упускайте важливі дрібниці: посмішку, ямочку на щоці, довгі вії, сережки у вухах.
7
Костюми фігуристок часто досить яскраві, прикрашені блискітками і стразами. Вони підкреслюють стрункість і витонченість юних спортсменок, додають фарб і артистичності номеру.