Як на картинку додати напис. Як вставити напис в картинку.

Оригінально привітати когось з родичів або друзів можна, вибравши красиву підходящу картинку або листівку. Ще краще зробити на ній відповідну напис, наприклад, власні вірші або щось з розряду гумору. І навіть визнання в любові можна написати на красивому анімованому сердечку. Але щоб зробити напис, потрібно мати під рукою якусь підходящу програму і розібратися, як нею користуватися.
Вам знадобиться
  • Photoshop CS5 Extended
Інструкція
1
Скачайте і встановіть Photoshop CS5. Програма безкоштовна, і реєструватися вам не буде потрібно. Відкрийте підібрану вами картинку через: "Файл" - "Відкрити". Виберіть її та натисніть ще раз кнопку "Відкрити". Зверніть увагу на палітру шарів, вона виділена червоним. Якщо ж її у вас не видно, то натисніть на клавіатурі клавішу F7. Перейдіть на верхній шар, клацнувши по його зображенні один раз лівою кнопкою миші. Далі натисніть внизу палітри на маленьку кнопку "Створення нового шару".
2
Після цього ви побачите, що з'явився новий порожній шар. Ось на ньому ви і будете писати необхідний текст. Для цього вам знадобиться інструмент "Текст". Увімкніть його, натиснувши кнопку з буквою "Т" на палітрі інструментів. Якщо палітра у вас не показана на бічній панелі, то в головному верхньому меню виберіть "Вікно" - "Інструменти".
3
Після того як клікніть на кнопку "Т", лівою кнопкою миші натисніть на картинку в тому місці, де вам хотілося б написати свій текст. Повинен з'явитися квадрат з миготливим курсором. Напишіть своє привітання або той текст, що необхідний. За допомогою налаштувань інструменту "Текст" ви можете змінювати його вигляд і шрифт, поки не підберете на ваш розсуд найкращий.
4
Тепер збережіть вашу картинку з напис ю так: "Файл" - "Зберегти для WEB та пристроїв". Відкриється віконце збереження. Тут вам потрібен лише формат файлу, для анімаційних картинок це тільки GIF. Також для кращої якості поставте максимальну кількість квітів. Якщо анімаційна картинка містить прозорі ділянки, то поставте галочку навпроти графи "Прозорість". Розмір картинки ви можете міняти в нижній частині вікна, тут також ви можете подивитися і перевірити, як вона буде виглядати. У висновку натисніть на кнопку "Зберегти".
5
Також написи на картинки можна додавати в програмі Paint або скористатися сайтом http://lolkot.ru/lolmixer/, де це автоматично буде зроблено за вас. Але тільки слід знати, що програма Фотошоп дасть більше можливості розвернутися вашій творчій уяві.