Як намалювати вужа.

Робота художника-анімаліста - складний, але дуже цікава праця. Спробувати себе на цьому поприщі може кожен, а почати можна з чогось простого, наприклад, з малювання звичайного вужа .
Вам знадобиться
  • Папір, кольорові олівці, простий олівець.
Інструкція
1
Головна задачі при малюванні тварин - освоїти їх максимально реалістичне зображення. Цей навик приходить з досвідом, а прискорити його розвиток можна за допомогою вивчення анатомії обраного живої істоти. Також постарайтеся знайти якомога більше зображень і фотографій, на яких тварина відображене в різних станах. Уважно їх розгляньте, намагаючись запам'ятати, які пози для нього найбільш характерні. Уж в цьому плані є досить легким об'єктом, зобразити який під силу навіть новачкові.
2
Найчастіше вужа можна побачити в процесі руху або в спокійному стані. У першому випадку змія звивається, у другому - згортається кільцями. Почніть із зображення повзе вужа . Для цього проведіть звивисту лінію, схожу на синусоїду, ніс більш округлими і плавними вершинами. З одного боку лінії намалюйте голову вужа - зобразите полуовал, а потім зробіть його вершину трохи загостреною. Після цього проведіть другу звивисту лінію, в точності повторює вигини першою. З'єднайте лінії під кутом - це буде зображувати хвіст вужа . За допомогою напівкруглої штрихування надайте тілу змії обсяг.
3
Після того як чорновий малюнок вужа буде готовий, можна приступати до розфарбовування. Попередньо уважно вивчіть забарвлення вужа . Для нього характерні два яскравих жовтих плями з боків голови, а забарвлення тулуба являє собою чорні візерунки на сірому тлі. Пам'ятайте, що черевце змії найчастіше блідіше спинки, у вужа воно зазвичай білястого кольору. Спочатку затонуйте тіло вужа сірим кольором, після цього за допомогою тонкої кисті починайте промальовувати візерунки. Вони можуть бути злегка несиметричними, оскільки змія зображена в русі. Надати зображенню вужа обсяг і реалістичність допоможе використання світлотіні. Для цього визначте на малюнку уявний джерело світла і в місцях, протилежних падінню світових променів, зробіть забарвлення більш темною.