Як зробити фотокнигу.

Усі люблять отримувати пам'ятні та приємні подарунки, і особливою цінністю завжди володіють подарунки, з любов'ю виготовленими власними руками. Для того, щоб зроблений вручну подарунок був не тільки красивим, але і корисним, і цікавим для обдаровуваного, ви можете застосувати весь свій творчий потенціал до його створення. Наприклад, відмінним способом порадувати і здивувати близьку людину стане подарунок у вигляді власноруч ізготвленія фотокниги. У цій статті ми розповімо, як зробити авторську фотокнигу про весілля, народження дитини або будь-якому іншому пам'ятну подію.
Інструкція
1
Фотокнига - це поєднання фотоальбому з незвичайним і оригінальним авторським оформленням і певної тематичної історією, яка розгортається на її сторінках. Крім того, фотографії в фотокнизі надруковані на сторінках, що робить її більш творчим та індивідуальним подарунком, ніж простий фотоальбом. Для того, щоб створити фотокнигу і надрукувати її в паперовому варіанті, вам буде потрібно добірка потрібних фотографій у форматі jpeg в найкращій якості і високому дозволі, а також програма Adobe Photoshop для корекції фото.
2
Найпростіше знайти в мережі програму, в якій можна верстати сторінки фотокниги і створювати її дизайн-макет. Такі програми, як правило, мають масу шаблонів оформлення книги, і використовуючи їх, ви заощадите свій час; але розміщуючи фотографії в особисто вами сформованому порядку і оформляючи книгу за власними ескізами, ви зробите її більш індивідуальною і ексклюзивною.
3
Вибирайте кількість і розмір сторінок майбутньої книги, а також кількість і розмір завантажуваних фотографій, попередньо при необхідності відкоригованих в Фотошопі.
4
Уже завантаживши фотографії в програму для створення фотокниги, додайте до них рамки, заготовлені візерунки, орнаменти і зображення, а також встановіть відповідний фон для кожної сторінки книги.
5
Зробіть оригінальні підписи до фотографій красивим шрифтом, додайте вірші і поздоровлення. Після того, як робота над макетом буде закінчена, оформите обкладинку і перегляньте всі сторінки макета на предмет помилок, після чого збережіть книгу.
6
В будь-якому центрі оперативної поліграфії ви з можете надрукувати вашу книгу як в більш скромному варіанті і невеликому розмірі, так і в подарунковому варіанті з твердою обкладинкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bSWSVXnMV-A