Як намалювати Ейфелеву вежу олівцем. Як намалювати париж олівцем поетапно.

Ейфелева вежа - справжній символ Парижа. Не дивно, що її постійно фотографують в самих різних ракурсах. Спробуйте проявити оригінальність - покажіть знамениту вежу в техніці графіки, намалювавши її олівцем.
Вам знадобиться
  • - щільний папір для малювання або креслення;
  • - олівці різного ступеня твердості;
  • - лінійка;
  • - ластик.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до роботи, вивчіть різні зображення Ейфелевої вежі. Бажано розглянути її в різних ракурсах. Оцініть її пропорції, переплетення перекриттів, форму підстави. Звіряйтеся з фотографією під час малювання. Не обов'язково копіювати зображення - фото знадобиться для більшої точності та достовірності малюнка.
2
Вежа має форму остроугольного трикутника з помірно широкою основою і сильно витягнутої вершиною. За допомогою лінійки і олівця середньої твердості накресліть таку фігуру, розділивши її навпіл вертикальною лінією.
3
Проведіть чотири горизонталі, розмічають контур майбутньої вежі. Першою ліній відокремте приблизно п'яту частину біля основи. Наступні дві розташовуються ближче до центру, а остання відокремлює невелику ділянку біля вершини трикутника.
4
Наступний етап - промальовування внутрішніх контурів. Уявіть три піраміди, поставлені одна на іншу. Прокреслите здвоєні лінії, що відокремлюють кожну частину вежі. Всередині найбільшої піраміди намалюйте трикутник і прокреслите бічні лінії в двох нижніх пірамідах. Вони повинні плавно з'єднуватися один з одним, утворюючи силует вежі. Зітріть допоміжні штрихи гумкою.
5
Обведіть контур малюнка м'яким олівцем. У підстави покажіть арку, а поверх неї - горизонтальну балку. У центральній частині башти намітьте балкон. Силует вежі обведіть подвійною лінією за допомогою лінійки. У нижній частині малюнка намітьте контури крон дерев.
6
Починайте промальовування внутрішньої конструкції вежі. По всій висоті проведіть подвійні горизонтальні лінії - вони повинні бути розташовані на рівній відстані один від одного. Не забудьте намалювати підставу вежі і арку. На вершині позначте шпиль.
7
В осередках, утворених горизонтальними лініями і контурами вежі, покажіть сталеві перекриття у вигляді косих здвоєних хрестів. Перекриття на балконах малюйте подвійними вертикальними лініями. Звірте отриманий начерк з фотографією вежі. Зітріть невдалі штрихи і обведіть весь малюнок м'яким олівцем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZzlnKRiOR9c