Як назвати альбом з картинками. Як називаються малюнки майкла дзікан.

Ви створили в соціальній мережі альбом і помістили в нього сподобалися вам картинки. Справа за малим - залишилося придумати назву альбом у. При виборі назви виходите їх власних уподобань та особливостей зібраних зображень.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що назва вашого альбом а має відображати суть розміщених в ньому картинок. Можливо, на всіх обраних картинках зображені тварини. В такому випадку підійдуть такі назви: «Брати наші менші», «Мої улюблені пушистики», «Звери».
2
Можете підійти з гумором до назви вашого альбом а с картинками і придумати смішні заголовки. Наприклад: «Прикольні пикчерз», «Виставка. Вхід вільний »,« І гарний настрій не покине більше вас! »,« Третяківка не представляє ».
3
Назва альбом а с картинками може виглядати як пропозиція вступити в діалог з друзями: «Друзі чекаю ваших коментарів!», «Що ви про це думаєте?» , «Перегляньте обов'язково».
4
Не лінуйтеся і подивіться, як назвали свої альбом и с картинками інші користувачі соціальної мережі. Якщо вам щось сподобалося, то запозичте себе.
5
У назві можете вказати дату створення альбом а або подія, яка зображена на картинках. Якщо на картинках простежується весільна тема, то відповідними будуть такі назви: «Жіноче щастя», «Голубки», «Разом на все життя».
6
Крім вживання російської мови, використовуйте іноземні мови, пишіть на латині або римськими цифрами. Додавайте в назву альбом а сердечка, фігурки, значки. Назва, оформлене запропонованим способом, буде виглядати оригінально і сучасно.
7
Альбом з картинками служить рекламою вашої діяльності або надаваних вами послуг, наприклад, позиціонує вас як майстра з манікюру, швачку, перукаря. В такому випадку альбом можна назвати так: «Стрижка на всі випадки життя», «Одяг на будь-який смак», «Чарівні нігтики».
Зверніть увагу
Найголовніше - це підключити фантазію, і тоді ви зможете придумати дуже цікаве і оригінальне назву.
Корисна порада
Порадьтеся з друзями як краще назвати альбом з картинками або проведіть міні-опитування.
Викладаючи свої фотографії у всесвітню павутину, мільйони користувачів групують їх в мільйони альбомів. І кожен вирішує, як назвати черговий фотоальбом одній із соціальних мереж так, щоб назва звучала і ємко, і оригінально, та ще й змістом відповідало.
Інструкція
1
Визначтеся з основним посилом фотографій, планованих до розміщення в фотоальбомі. Вам допоможуть настрій людей, події, предмети, фон - все, що так чи інакше відображено на фотографіях.
2
Візьміть аркуш паперу, ручку і включіть асоціації. З чим асоціюється у вас ця подія, людина, подорож? Напишіть максимум слів, що приходять в голову. Це можуть бути також рядки з пісень, приказки, випадково почуті, але запам'яталися вам вирази.
3
Візьміть вашу улюблену книгу або просто великий енциклопедичний словник. Перегляньте її по діагоналі. Запишіть ідеї, які прийшли вам в голову при перегляді, слова на яких затримався погляд.